Číst pouze na vlastní nebezpečí!

Svoji knihovnu jsem vám ukazovala už dvakrát. Poprvé to bylo v listopadu 2013, podruhé v březnu 2014. Za tu dobu se ale toho hodně změnilo, proto vám ji prostě musím ukázat znovu.
Kdo mě sledujete na FB, určitě jste zaregistrovali, že jsem tak trochu měnili byt, což pro mě znamenalo novou knihovnu.

Je to obyčejná knihovna Billy z IKEA, koupila jsem tři široké a jednu užší spolu s rohovým nástavcem, aby mezi nimi nebyl pravý úhel, který podle mě vypadá prostě divně :)

Předem se omlouvám za hrozný fotky, ale naproti knihovně mám okno, takže se všechno divně lesklo a taky jsem byla líná vyndavat stativ, takže je všechno křivý. Ale vy to určitě přežijete! :)


Duben. 
U Dobrovského pokračovala sleva 25 % (při zakoupení kuponu na Slevomatu), Den knih bez DPH... 
Jak to asi mohlo dopadnout?


Během měsíců mé neaktivity vyšla hromada knížek, který mě zaujaly. Některé jsem už přečetla, některé na přečtení teprve čekají a některé jsem nakonec vypustila úplně, ale když už jsem měla nastahovaný ty obrázky... Už to nejsou tak docela knižní novinky, ale nějak mám potřebu vám je aspoň krátce ukázat.

DUBEN

V první řadě musím poděkovat Martinovi, kterého sice vůbec neznám, ale díky kterému jsem dostala chuť něco napsat! :3

Poslední článek (Knihobita nebudu počítat, protože to byl první Knihobit a byla nutnost o něm napsat) jsem sem hodila v březnu. Heh. Poslední dva roky si dávám předsevzetí, že budu víc aktivní. Jo, to bych nesměla bejt ***** líná. Znáte mě, no :)

Já mám vždycky období, kdy mě nějaká činnost baví víc. Před rokem jsem v létě viděla všech deset sérií Greys anatomy. V lednu a únoru jsem například opravdu hodně četla. Jaro jsem strávila u počítače koukáním na streamy. Ale asi tohle zažívá každej.

Každopádně, začalo to nějak na přelomu v února a března, kdy jsem si pečlivě naplánovala, co tu chci změnit, jak blog vylepšit, jak být aktivnější. Všechny plány jsem si udělala, přemýšlela jsem nad tím vážně dlouho. Ale pak přišla nějaká menší krize, kdy jsem neměla vůbec chuť na jejich realizaci. Ale co jsem si všimla, krizi mělo zrovna v tu dobu víc blogerů, asi nějaký erupce.