Ahoj lidi!
Včera mi přišel můj první knižní box - Knihobit. Už jste četli na FB, že nemám vůbec čas (o prázdninách by se to mohlo zlepšit, fakt!), ale dneska si ho dělám, protože na zhodnocení Knihobita určitě každý správný knihomol čeká.

Když jsem se o tomto knižním balíčku dozvěděla, nasdílela jsem to všude možně. Skvělý nápad, který v téhle naší malé republice potřebuje jakýkoliv druh propagace.
Jak tento první balíček dopadl?


Krabice je obyčejná krabice s nalepenou adresou. Tak to mám ráda. Trochu jsem se bála, aby krabice nebyla nějak ozdobená, ale naštěstí není. Nechápejte mě špatně, proti ozdobeným krabicím nic nemám... Ale naše pošťačky jsou na ně celé žhavé.
Kdysi dávno jsem si objednávala Ladybox. Ladybox své balíčky posílal v super růžových krabicích s nápisem, takže když jsem si balíčky vyzvedávala na poště, vždycky jsem si užila hlášku "zase kosmetika, jo?". Minulý týden mi přišel balíček z Martinusu, který na své krabice začal přidávat nálepky s obrázkem a jménem dotyčného, který balíček zabalil. Super nápad, ale naše pošťačka se z toho mohla zbláznit - vzala balíček, ukázala ho všem babám na poště a dokonce i některým zákazníkům. Takže jsem si musela pět minut počkat, než mi ho byla schopná vydat.
Možná se tohle děje jen na malých městěch a třeba pracovníkům ČP ve velkých pobočkách je tohle ukradené, ale já každopádně uplně obyčejný nenápadný krabice dost oceňuju.Drobnosti z balíčku. Lepíci, záložka od Domina, magnetická záložka od Dobrých knih, dvě malé gumy, placka HP7 a penálek. Lepíky pravděpodobně pošlu do světa, protože jich mám doma hodně a nestíhám je využívat, ale všechny tyhle drobnosti mě potěšily. Placka je super, penálek se vždycky hodí, obě záložky jsou skvělé.


A samozřejmě kniha, do které byl vložen dopis od Knihobitů a věnování od Sylvain Reynard.
Pokud by někoho zajímalo, na stránkách Knihobit jsem zaškrtla, že čtu fantasy, sci-fi, romantiku a young adult + jsem i uvedla odkazy na profily na GR a databázi.
S knihou jsem spokojená, přestože jsem Gabrielovo inferno od stejné autorky nečetla, nějak mě nezaujalo anotací. Tahle kniha je květnová novinka, v hledáčku jsem ji neměla, sama bych si jí nekoupila... Ale co jsem tak přečetla recenze na netu, řekla bych, že budu spokojená :)

Do budoucna si dovedu představit, že obsah nebude zabalen jen do bublinek, ale třeba do nějakého hezkého papíru, s mašlí. Nebo rovnou do hezké knihomolské krabice (krabice v krabici, chápeme), já osobně jsem na krabice úchylná. Ale rozhodně to momentálně neberu jako mínus, přeci jen Knihobit teprve začíná a asi hodně bude záležet na tom, jaké budou do budoucna prodeje.
A prosímvás, Knihobiti. Proti vytištěnému dopisu vůbec nic nemám, ale prosím, stříhejte rovně! :D

Dopis jsem zblízka nefotila, ale je tam mimo jiné zmíněno, že do budoucna plánují zařadit ještě více obsahu, ale hlavně se možná dočkáme slevových kupónů. To určitě ocení uplně každý knihomol!

První Knihobití balíček a já jsem co? Spokojená. 
Naprosto! 
Další měsíc objednávám určitě znovu, tenhle balíček mi projasnil den a obsah (a především to natěšené čekání, co že to vlastně přijde) za ty peníze rozhodně stojí! :)

Objednali jste si Knihobita? Nebo se teprve chystáte do budoucna?


www.knihobit.cz
FB: www.facebook.com/knihobit
Twitter: @knihobit
Instagram: @knihobit