Knižní přírůstky - květen 2015

Květen, Svět knihy. Málem mi upadly ruce, když jsem to vláčela z Výstaviště až na Zličín, ale stálo to za to!

Magii ničivou jsem vyhrála na FB stránkách FANTOM Printu. Volání úplňku, Polibek hříchu, Hodný, zlý a nemrtvý, Hot Boys a Hell Boys jsou ze Světa knihy. Můžete hádat, jaký stánek se stal mým nejoblíbenějším :)


U Jota stánku jsem využila blogerskou slevu a pořídila jsem si Řekni vlkům, že jsem doma a Girl online. Girl online pro mě byla obrovským zklamáním, skončila jsem na 42. straně, víc jsem nedala. Kdyby mi bylo tak jedenáct asi bych byla nadšená, ale teď mě to fakt nebavilo. Nad Kukuřičným městem se během května všichni hrozně rozplývali, tak jsem ho popadla u krásného Host stánku. Fangirl jsem popadla, protože jsem si neuvědomila, že ji už mám, ale tak co :D Železná zkouška, prej novej Harry Potter! A Druhou stříbrnou knihu jsem prostě mít musela.


Napálený, Gaiin štít a Harry Potter jsou z Dobrých knih. Úder půlnoci Svět knihy a Temná Raven je z mého prvního Knihobita.


Kromě Pointless book a Jako zabít ptáčka je všechno ze Světa knihy, tyhle dvě opět z Dobrých knih. Dracula, Havran, Kytice a Máj. Chtěla jsem zrovna doplnit knihovnu o nějakou klasiku, ať tam nemám jenom blbosti, jak by řekla moje babička :D

***

Kromě těhlech krásek jsem si pořídila ještě ebook Jen jeden rok, který byl zrovna na ebuxu ve slevě. A taky knihu Nenasytná od Sylvie Day, na kterou jsem se hodně moc těšila, protože první tři díly se mi fakt líbily. Tohle byla ale taková píčovina, že jsem ji doma fakt mít nechtěla, hned po dočtení putovala do světa.


Je toho hromada.
26 knih a jeden ebook.
Ale byl Svět knihy.
A to je dobrá výmluva, že jo?

Byli jste na Světu knihy? Taky jste utráceli tak moc? :D

0 komentářů:

Okomentovat