Knižní přírůstky - duben 2015

Duben. 
U Dobrovského pokračovala sleva 25 % (při zakoupení kuponu na Slevomatu), Den knih bez DPH... 
Jak to asi mohlo dopadnout?
V dubnu jsem se rozhodla, že si chci konečně přečíst nějaké pořádné fantasy (za to můžou Qee s Davidem!), takže jsem nakoupila hned několik knih od Sandersona. Na Finální říši, Hrdinu věků a Vyjednavače jsem využila poslední kupón na 25% slevu k Dobrovskému.
Ocelové srdce a Poselství práva jsem objednávala v rámci Dnu knih bez DPH. Sice jsem neměla v plánu vůbec nic kupovat, chtěla jsem pořádně našetřit na Svět knihy, ale... Znáte mě, že jo :D


Město duchů je poslední kniha díky slevě k Dobrovskému. Oči mrtvých jsou bazarové, Mihotavé stíny, Štěstí ve stínech, Příchod tmy a Zrádcův měsíc jsem si objednala u Fantom Printu, protože, jestli se nepletu, tam zrovna měli nějakou akci.


Na Zaskočeného jsem se hrozně těšila, protože Emma mě hodně baví. Elity nepotřebuje komentář. Fangirl jsem vyhrála u Kath. Dcera čisté krve, Pýcha a předsudek a Anjel (<333) jsou z Dnu knih bez DPH (všechno jsem objednávala z Dobrých knih, protože ty ceny tam byly boží).


Nezadaná a Pekelná šleha opět Den bez DPH. Zimní příběh je bazarový za pár korun. Fistful of charms a Dead witch walking jsou knihy ze série o Rachel Morgan. Fantom Print vydal první čtyři díly, ale protože nebyly prodeje, zbytku knih se asi nikdy nedočkáme. Takže jsem se rozhodla tuhle sérii pořídit v angličtině, protože podle mě je to hodně dobrý urban fantasy. Tyhle dva díly zrovna byly v akci po 140kč, takže teď už jen marně čekám, kdy zlevní i ty ostatní :D


A taky jsem si konečně pořídila Hraničářova učně. Taky bez DPH!

***

Koupila jsem si taky Past od Andrewa Fukudy, ale ta už dávno putovala do světa.
A sem blbec, zapomněla jsem vyfotit ještě jednu knihu, ale jsem už líná to všechno přefocovat. V dubnu jsem si taky pořídila knihu Tři tváře od Sandersona :)

Uff.
Takhle pohromadě to vypadá vážně hodně děsivě.
Takže, v dubnu se má knihovna rozrostla o 36 knih.

Využili jste taky během dubna akci Knihy bez DPH? :)

0 komentářů:

Okomentovat