Knižní přírůstky - březen 2015O knize Co kdyby? jsem se dozvěděla díky Olze, která tuhle knížku házela na instagram. Je vážně zajímavá, hromada věcí by mě ani nenapadla. Jestli vás podobné věci baví, určitě jí omrkněte.
Analfabetku jsem, jestli se dobře pamatuju, sehnala někde na bazaru. Ještě jsem ji nečetla a kupovala jsem ji především díky mamince (která se k ní teda taky ještě nedostala :D). Ale vzhledem k tomu, že Stařík nás bavil... :)


Třetí hrob přímo před nosem! Konečně!!! Naprosto boží, jen teda ty díly vycházejí hrozně pomalu, mohli by v BETA Dobrovském trochu zrychlit.
Jsem zlomená a Jsem rozohněná jsou úlovky díky 25% slevě v Dobrovském. První díl mě bavil, pokračování jsem musela nutně mít.


Smyslné zlo, Nebezpečné hry a Dvojí spravedlnost jsou další úlovky ze slev v Dobrovském. Kdo mě sledujete na goodreads víte, že jsem začátkem roku objevila kouzlo žánru urban fantasy.
Smrtící duchové jsou z bazaru.


Prohnaný, Proklatý a Praštěný mě vyšli dohromady na 150kč včetně pošty. Zlatý aukro, fakt! Asi bych je v knihkupectví minula, ale když jsem je viděla na aukru, vzpomněla jsem si, že je hodně vychvaluje Maťa. A za tu cenu :)
Dědička stínů a Královna temnoty byly stejně směšně levný.


V temnotě, Měsíční svit, Běsnění, Přání smrti, Mršina, Blackout. Všechny z databáze za pár korun. Zatím jsem přečetla asi tak pětinu prvního dílu! Nemám teda potřebu je číst honem honem, když zbytek dílů u nás nevyjde, takže jsem knihu zas odložila, protože tu mám věci, který musím přečíst dřív... Ale to, co jsem četla, mě hodně bavilo. Až se mi nechtělo věřit, že Rob Thurman není chlap, jak jsem si myslela, ale ženská!


A všechno pohromadě. Za březen krásných 20 kousků :3
Co hezkého jste si pořídili vy? :)

0 komentářů:

Okomentovat