Knižní přírůstky - únor 2015

Únorové přírůstky s menším zpožděním, ale tentokrát za to nemohla moje lenost, ale jednoduše to, že mi některé knihy (pořád!) nedorazily.


Na začátek zmíním knihu, kterou na fotkách neuvidíte, protože už putovala do světa - Deníček moderního fotra. Je to vtipné čtení, ale stejné jako fotrův blog, takže jsem neměla potřebu si knihu nechávat doma.


Nebe je všude mě zaujala svou krásnou obálkou a akorát jsem díky ní zjistila, že obálka opravdu není všechno :D Na Svůdné zúčtování jsem moc moc moc těšila, protože tahle série je tak hrozně milá, že je to z žánru YA má nejoblíbenější. Druhý díl Školy dobra a zla!Sukubu jsem si koupila jen proto, abych měla na Martinuse poštovné zadarmo, chybělo mi pár korun. První díl Merry a další díl Anity jsem sehnala na bazaru za směšnou cenu. A víte, že směšným cenám nikdy neodolám.


Jen si troufni je opět bazarová kniha. Překroč svůj stín od stejné autorky se mi líbil, takže jsem na další knihu zvědavá, jako oddechovka to bude parádní. O S láskou, Rosie všichni mluví a všichni jsou nadšení, hodně se těším.


Sérii o Mercedes jsem si zamilovala a přečetla jedním hltem, tyhle knihy si zatím budu šetřit, ať nejsem příběhem přehlcená.


Rychlopalba! Od Kopřivy mám doma už tři knihy (s touhle čtyři), ale ještě jsem se k nim nedostala. Rychlopalbu jsem už přečetla a byla jsem opravdu nadšená! Doufám, že Kopřiva u tohoto žánru zůstane, protože mu vážně jde.
Kvítek Kvítek Kvítek! Sice historické romance nejsou můj šálek kávy, ale ten humbuk okolo prostě nemůžu ignorovat, takže to vyzkouším. Někdy, je to bichle jako blázen.


Letošní rok se pro mě zatím nese ve znamení urban fantasy sérií, takže jsem si pořídila a přečetla i Upíry z Chicaga. Do TOPky rozodně nepatří, jde o průměrné knihy, ale byla jsem spokojená.


Co vidíte tady je důvod, proč únorové přírůstky tak trvaly. Respektive to, co tu nevidíte. Objednávala jsem na BD koncem února, těchto pět dílů mi přišlo do sedmi dnů, ale druhý díl se ještě někde fláká. Je to už 14 dní, co přišla poslední z přišlých knih, takže bych se měla brzo rozhodnout, jestli ještě budu chvíli čekat, nebo jestli už začnu plašit a napíšu na BD.
Třetí díl této série jsem přečetla v češtině teď v březnu a nemám slov! Můj plán je tedy takový, že si přečtu ještě tak 30 knih, které mi doma leží delší dobu a pak si dám re-reading, protože re-reading bez druhého dílu se prostě nedá dělat, že jo.
(Jaké obálky zvolit jsem se vás ptala na FB, nakonec to vyhrály tyhle barevné z prostého důvodu - byly mnohem levnější, než ty druhé.)


A tentokrát nechybí ani ebooky! Čtyřku, Tím všechno začíná a Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender jsem si pořídila na ereading, kteří měli na začátku akci na kubulínské knihy, tedy jsem každou sehnala jen za pár kaček.
Nikdy nic nekončí napsala moje oblíbená blogerka Mája, kterou můžete znát z Knižní fantasy MaKa. Knihu můžete pořídit na Mákniha, kde Martině můžete přispět částkou podle vašeho výběru, nebo pak na Palmknihách, Martinusu, atd.


A tradičně všechno pohromadě! Za únor jsem si koupila celkem 22 knih a 4 ebooky.

0 komentářů:

Okomentovat