Čteme dlouho nečtené vol. 2

Tiw z blogu O čtení se rozhodla opět uspořádat knižní maraton s názvem Čteme dlouho nečtené. A já jsem za to hrozně moc ráda, protože se aspoň dokopu sáhnout po knihách, které by na mě ještě nějaký čas z knihovny smutně koukaly.


Protože maraton bude tentokrát jen třídenní, od pátku do neděle, s výběrem knih jsem se to rozhodla nepřehánět - vybrala jsem si čtyři kousky. Vážně doufám, že zvládnu přečíst všechny, ale zároveň se trochu bojím, že to nedám. O víkendu mám ve zvyku dokoukávat seriály, které jsem nestihla vidět v týdnu, takže budu muset vymyslet, jak to skloubit dohromady, abych nebyla ve skluzu ani se čtením, ani se seriály.


Nonstop knihkupectví pana Penumbry, Buzz, Bubble a Už je tady zas. Tohle je můj plán na víkend.
Kdyby někoho zajímalo, jak dlouho mám doma knihy nepřečtené - Buzz 18 měsíců, Penumbry 16 měsíců, Už je tady zas 15 měsíců a Bubble 11 měsíců. Hrozná doba a to ani nechci myslet na to, kolik takových knih na mě ještě čeká.
EDIT 13.3.: Jsem hrozně líná. Tak moc líná, že se mi nechce psát žádný článek na shrnutí, takže aspoň takhle krátce. V pátek hned po půlnoci jsem začala číst knihu Už je tady zas, kterou jsem ještě ten den dočetla. Už je tady zas je hrozně zvláštní - ze začátku je to zajímavé, místy vtipné a kniha má přesně to, co od takové knihy očekáváte. Bohužel se to ale brzo zvrtlo v hromadu politických keců. Ještě v pátek jsem začala číst Buzz, který jsem dočetla v sobotu a hned potom jsem se pustila do Bubble, kterou jsem skončila v neděli. Obě tyhle knihy byly vynikající, příběh mě strašně bavil, na druhou stranu to ale není ten typ knih, který si v budoucnu ještě někdy přečtu. V neděli jsem stihla ještě kolem čtyřiceti stran z Penumbryho, ale víc jsem nezvládla, protože se moje plány překazily a já půlku neděle zabila obědem u prarodičů a cestou do Prahy na nákup.
Suma sumárum jsem se sebou spokojená, nepřečetla jsem sice všechny knihy, které jsem přečíst chtěla, ale můj seznam dlouho nepřečtených knih se i tak o trochu zúžil, takže win win!

0 komentářů:

Okomentovat