Unboxing #6

Jestli se nepletu, tohla byla má první objednávka od Megaknih.cz. Úspěšně jsem se jim vyhýbala a to ze dvou důvodů - čarování s cenama a špatné zkušenosti lidí, které znám. Co mě tedy nakonec donutilo objednat?


Tak dlouho jsem nadávala na jiné ceny na heuréce, až mě právě tyhle ceny donutily z megaknih objednat. Nechápejte to špatně, pořád to vnímám jako něco špatného (po té morální stránce? snad víte, jak to myslím), ale když jsem tímto způsobem mohla získat jednu knihu o přibližně 250kč levněji, tak jsem zatnula zuby a šla do toho.


Musím tedy říct, že tohle byla pravděpodobně poslední objednávka u megaknih. Sice se nekonala žádná velká pohroma (jako u jiných zrušení objednávky, dodání jiného zboží, atd...) ale čekat u zboží skladem při platbě na dobírku týden, než balíček odešlou? Nešlo naštěstí o knihy, které bych potřebovala honem honem (například jako dárek pro někoho), ale i tak, týden je prostě v dnešní době moc dlouhá doba. Na dobírku, převodem na účet bych neřekla ani slovo.Svět ledu a ohně! Omg omg omg. Kniha je sice moc velká, ale uvniř je naprosto nádherná. NÁDHERNÁ! Tohle je must-have pro všechny fanoušky.

0 komentářů:

Okomentovat