Unboxing #5

Přesně tenhle unboxing (bez jedné knihy) jsem vám chtěla ukázat už v pátek, ale protože skladník z Knihcentra byl nejspíš zhulenej, když moji objednávku balil, tak jsem vám neukázala radši nic, jinak bych byla opravdu hodně sprostá.
Rozhodla jsem se pořídit si Kate Daniels v papíru, abych se odměnila za první úspěšně splněné zkoušky. Dvě knihy jsem kupovala s mírně poškozenou vazbou se slevou a čtyři normální, za plnou cenu. Svoji nasranost jsem vám už popsala na FB - knihy někdo sežral a pak vyblil. Ty dvě knihy za sníženou cenu byly v lepším stavu, než ty za plnou cenu. Jako chápu, že přebal se na knihách občas poškodí, poškrábě, natrhne... Ale v jakémkoliv knihkupectví, kde kniha projde kolikrát rukama stovky lidí, bych knihy sehnala v lepším stavu. Fakt by mě zajímalo, co tam s tím dělaj.
Nakonec jsem teda v úterý poslala balíček zpátky a teď jen doufám, že mi peníze vrátí co nejdřív, moc se mi nelíbí, že mi teď na účtu chybí patnáct stovek.
Nakonec jsem si ty samé knihy + jednu ve slevě objednala od jiného knihkupectví. Balíček mi přišel dneska, trochu ve mě hrklo, protože knihy přišly ze stejného skladu jako ty hnusné z Knihcentra (teda předpokládám, že šlo o stejný sklad, zpáteční adresa byla stejná). Ale musím zaklepat, teď se už žádná katastrofa nekonala! :)
Dech jsem si vzala, protože byl ve výprodeji a má vcelku pozitivní recenze, za 59kč, no neber to.


A tohle je, pěkně prosím, pětiletý diář. Deník. Diářodeník.
Když jsem byla menší, deník jsem si psala, sice ne každý den, ale bavilo mě to. V posledních letech jsem na to kašlala, ale když jsem objevila tuhle nádheru, bylo mi jasné, že se k tomu zase vrátím.
Kronika 5, jak se tenhle diář jmenuje, je naprosto geniální nápad. Hrozně moc se těším, až se postupně zaplní a já budu po pěti letech vzpomínat, co jsem dělala :)

0 komentářů:

Okomentovat