Knižní přírůstky 12/14

Prosinec byl na knihy bohatý, za což bych ráda poděkovala Ježíškovi, Knižíškovi a Dobrovskému za 30% slevu!

Jazykové jednohubky jsem koupila sama sobě pod stromeček, ale rozbalila a rozečetla jsem je už na Štědrý den dopoledne. Zatím jsem na začátku, ale hodně mě baví... Teď si jen zapamatovat všechny ty skvělé věci, aby mi to vůbec k něčemu bylo :D
Na Spáleniště jsem byla opravdu zvědavá, protože Labyrint byl napsaný tak, že po pokračování touží snad každý. No a Spáleniště se nijak neliší. Chci další díl. A chci ho hned. HNED!


Píseň krve a Temné bratrstvo mi nadělil Ježíšek, ale sama jsem si je vybrala. Řeknu vám, bylo to hrozný, když vám přijdou dvě skvělé knihy a hned vám jsou zabaveny s tím, že musíte počkat :D
Píseň krve jsem zhltla hned a, ano, znovu to opakuji, je to moje nejlepší přečtená kniha v roce 2015. Do Temného bratrstva jsem se ještě nepustila, ale snad na něj také brzy dojde. Očekávání raději nemám veliká, protože hodnocení na GR nemá takové, jako právě Píseň, ale tím líp pro mě. Vzhledem k ne moc velkým očekáváním nemůžu být zklamaná, jedině překvapená.


Solitaire mi nadělil Knižíšek a knihu jsem hned přečetla. Byla dost zvláštní, i když se stále nemohu rozhodnout, jestli v pozitivním, nebo negativním smyslu. Za přečtení ale určitě stojí :)
Od Ursuly Poznanski jsem četla Erebos a byl opravdu dobře napsaný. Kromě toho se na Saeculum těším už proto, že téma larpů je mi velmi blízké. Knihu jsem vyhrála na blogu Creepy Chill.


A teď už tu mám jen knihy z nákupu u Dobrovského - zaměřila jsem se především na knihy, které bych si během roku asi jen tak nekoupila. Jsem teď trochu smutná, že jsem toho nevzala víc, ale co už. Nebudu tolik utrácet přes rok a začnu si střádat peníze na konec roku, kdy snad bude další sleva. A taky musím střádat na Svět knihy. A na knihy bez DPH. A tak. Achjo!

Vytoužený milenec mi chyběl do sbírky, teď mám doma konečně Bratrstvo černé dýky kompletní. Dash & Lily zaujala svojí obálkou, ale teď jsem trochu smutná, že jsem jí brala, protože za prvé,  kniha to byla podprůměrná, za druhé, knihu jsem v knihkupectví neotevřela a tedy jsem zjistila až doma, že je prvních 25 stran roztržených. Pfff.
Nevítaní mají dobrou anotaci, ale už teď tuším, že to bude kniha maximálně průměrná. Ale stejně mě ten příběh zajímá.
A všechno pohromadě! Kromě tohohle jsem si koupila ještě jeden ebook, Eleanor & Park, za 45kč na ebux.

Moje knihovna je plnější o 14 knih! Jak jste na tom vy? :)

0 komentářů:

Okomentovat