Jdem na to, žádný zdržování.


 Vim, že je už skoro říjen, ale všichni jste si mohli všimnout, že jsem teď trochu zabržděná :)

V červnu jsem toho stihla dost, přečetla jsem 11 knih a viděla celkem 44 seriálových epizod (ne, nejsem magor, jsem jen multifunkční.).
Z toho dvě série Vikings. Koukáte na Vikings? Ne? Proč? Proč si necháváte ujít tak boží seriál? Jo, je tam sice pár historických nepřesností a chvílema až moc náboženství... ale je to prostě boží!

Teď už k tomu, co jsem za červen přečetla :)


Green Arrow: Rok jedna - Andy Diggle
Arrow sleduju jako seriál a totálně ho žeru. Když jsem tedy zaregistrovala, že je i komiks, musel být můj. Rozhodně nebyl špatný, ale já jsem už rozmlsaná seriálem, takže bych ho označila jako průměr. Seriálový Oliver je prostě lepší <3
3/5
První stříbrná kniha snů - Kerstin Gier
Drahokamy od Gierové mě absolutně dostaly, na První Stříbrnou jsem byla hrozně natěšená. A právem! Kniha mě v žádném ohledu nezklamala (když tedy nebudu počítat již klasické kubulínské chyby a překlepy), příběh odsejpal a Liv je úžasná holka.
4/5
Božský hráč - Christina Lauren
Božský bastard je kniha, která si mě absolutně získala. Božský cizinec už byl o něco slabší - sex scény byly rozhodně super, ale chybělo mi tam to, co mezi sebou měli Bennet a Chloe. Božský hráč kvalit Božského bastarda nedosáhl, ale Božskému cizinci se vyrovnal. Sex mě tam až tolik nebavil, v tom byl Cizinec lepší, ale vztah Willa s Hannou byl parádní.
3/5


Kostičas - Samantha Shannon
Nová Rowlingová! Prý. Očekávání byla vysoká a naštěstí se zklamání nekonalo. Ze začátku jsem byla trochu zmatená ze všech těch pojmů (a hlavně jsem vůbec nevěděla, že je vzadu slovníček :D), ale asi v polovině jsem se do toho dostala a začalo mě to parádně bavit. Jen čekání na další díly bude asi dlouhé a trochu se bojím, že tuhle sérii budu číst ještě ve čtyřiceti, což je jediné mínus, které tahle kniha (respektive série) má.
5/5Panika - Lauren Oliver
Kniha se čte skoro sama, ale zvlášť ta druhá půlka za moc nestojí, konec byl strašnej. Rozhodně jsem byla zklamaná, čekala jsem mnohem víc. První věc, co mě napadla hned po dočtení? "Konečně je to za mnou."
2/5

Šance - Katy Evans
Pokračování knihy V ringu, která si mě získala. Šance není špatná, ale V Ringu podle mě byla lepší (a co jsem četla různé názory, většina lidí to má obráceně). Příběh jako takový není nic extra (ona chce jeho, on chce ji, on má strašně dárk a ívl tajemství,...), ale bylo to podáno dost dobrou formou, rozhodně existují horší knihy, kde i tenhleten základní scénář všech eroťáren byl pořádně zmršenej.
3/5


Vyhrajte boj o štíhlé tělo -  Jillien Michaels 
Neexistuje snad nikdo, kdo by nikdy neslyšel o Jillien Michaels. Jill je takové fitness guru, má sérii super workoutů, které nejsou dlouhé (tedy si na ně najde čas fakt každý) a navíc při cvičení máte z
Jillian pocit, že jestli něco neuděláte, vyskočí z obrazovky počítače/televize a umlátí vás činkou. Vyhrajte boj o štíhlé tělo je kniha, kterou by si měl přečíst každý, kdo s cvičením a zdravým životním stylem nemá moc zkušeností. Je plná skvělých rad, které se vám zvládnou tak zažrat do mozku, že na ně nikdy nezapomenete.
4/5

Znovuzrozený milenec -  J. R. Ward
Sérii Bratrstvo černé dýky jsem totálně propadla. Ve Znovuzrozeném milenci sledujeme cestu Tohrmenta, který zmizel po smrti své shellan. Tohr se nevrátil sám, na paty se mu nalepil anděl Lassiter, který je naprosté zlatíčko. Popravdě doufám, že se Lassiter jednou dočká vlastní knihy!
5/5
Vytoužený milenec - J. R. Ward
Qhuinn je postava, která mě v předchozích knihách moc nezaujala, ale Vytoužený milenec to změnil a Qhuinna mám teď ráda uplně stejně, jako ostatní "klaďase" v této sérii. Opět výborně napsáno, hodně jsem se bavila a uplně šíleně jsem se začala těšit na další díl, který naštěstí vyjde už příští týden.
5/5Kocour Bob - James Bowen
Na Kocoura Boba jsem četla recenzi, která vypadala moc pěkně, a protože jsem kočičí člověk, knihu jsem si hrozně moc musela přečíst. Je to taková jednohubka na jeden večer, o příběhu Jamese Bowena, jak jednou našel opuštěného kocourka, staral se o něho, když byl nemocný a nakonec se z nich stali nerozluční parťáci. Kniha jako taková je špatná, fakt špatná. Ale příběh je hrozně krásný a dojemný.
4/5


Rebelové věčnosti - Gerd Ruebenstrunk
Zajímavá kniha. Byla jsem překvapená, že má jen jeden díl (na což popravdě poslední dobou nejsem vůbec zvyklá), ale vůbec ničemu to neuškodilo, naopak. Příběh je svižný, kniha se čte sama. Bohužel mi tam něco chybělo.
3/5