Přírůstky, dokonce trochu s předstihem!Nedávno jsem si přídila tuhle super knížečku, a tak jsem si řekla, že vám budu postupně ukazovat, jak se mi plní. Tyhle články budou dost nepravidelné, ale pokud budu mít čas a nebudu mít náladu na knihu/seriál, tak si k tomu sednu.
Předem upozorňuju, že jsem na výtvarku a pracovky totální lempl. Zdědila jsem hudební nadání po tatínkovi, výtvarný talent po mamince se mi prostě vyhnul obloukem :)

WRITE ONE WORD OVER AND OVERProjekt pochází z dílny Roxanne.


Jak ses o téhle sérii dozvěděl/a?
Popravdě si už vůbec nevzpomínám. Harry u nás poprvé vyšel v roce 2000, to mi bylo 8 let. Předpokládám tedy, že o něm někde musela číst/slyšet maminka a že mi ho koupila ona.

Kolik dílů jsi zatím stihl/a přečíst?
Všechny, přeci jen od vydání posledního dílu je to už 6 let.


Co na tuhle sérii říkáš?
Harry Potter je moje srdcovka, provázel mě od 8 do 16 let. Harryho jsem tak moc milovala (a stále miluju), až jsem díky němu objevila různé online Bradavice (nejdéle jsem vydržela na www.hogwarts.cz), díky kterým jsem zas získala přátele na celý život - i když jsme už všichni dospělí a po nějakém Harrym ani nevzdechnem (nebo ne veřejně), pořád spolu komunikujem, scházíme se, milujeme se a tak :)

Který díl z celé série máš nejraději?
Druhý díl, kde je Harry ještě takový nevinný a celý příběh se dá pořád považovat za pohádku.

Jaká je tvoje oblíbená postava, proč?
Dobby, protože je to prostě Dobby, k tomu není nutné něco víc říkat.Hermiona, protože je krásná a chytrá a to jsem já taky (haha, já vim :D).
Snape, protože jsem vždycky ve skrytu duše doufala, že i když je prezentovaný jako záporák, vyklube se z něj klaďas :)

Kterou postavu fakticky nemůžeš vystát?
Umbridgeovou a Rona. 

Když porovnáš originální a české obálky, které se ti líbí víc?
Obálky, které mám, jsou i obálky originálního vydání (jen nevím kterého)... A jsou krásné :)

Která obálka se ti líbí nejvíc?
Nejvíc se mi líbí obálky posledních tří dílů - Fénixova řádu, Prince dvojí krve a Relikvií smrti. Oproti prvním čtyřem knihám vypadají jinak, víc hezky, víc upraveně.

Existuje nějaká scéna na kterou jen tak nezapomeneš?
Když umřel Dobby, to jsem hrozně obrečela :(

 Už jsem vám o tom psala v článku tady. Od 1. ledna jsem se pustila do tohoto projektu, fotky zveřejňuju na tumblru, aby nebyl blog zbytečně zaplácaný, ale protože ne všichni mě tam sledujete, začátkem nového měsíce sem hodím článek a v něm fotky za uplynulý měsíc.