Novoroční soutěž!

A je to tady, poslední den v roce. Na můj vkus rok 2014 uběhl strašně rychle a mám pocit, že jsem vůbec nic nestihla. Na rok 2015 mám ale velké plány, takže doufám, že mi všechny vyjdou přesně podle mých představ a já konečně budu moct být v životě šťastná.

V první řadě bych vám všem chtěla strašně moc poděkovat. Za to, že mě i přes mou mizernou aktivitu pravidelně sledujete. Za to, že vás i přes tu mizernou aktivitu celkem bavím. Za to, že se mnou tak krásně komunikujete. A tak. Fakt moc díky, hrozně si toho vážím :)

Za odměnu tu máte soutěž. Vím, že hodně z vás chtělo soutěžit o Pusheena, ale jak jsem už psala na FB, nemohla jsem ho nikde v knihkupectví najít, takže třeba příště (v únoru mám narozeniny, tak že by byla další menší soutěž, hm? :) ).

Zúčastnit se může každý s doručovací adresou v ČR nebo SR. Soutěž trvá do 14.1.2015, výherce bude vyhlášen 16.1. na FB stránkách blogu a kontaktuji ho emailem.

EDIT: Miláčci moji, moc se vám všem omlouvám, ale mám toho teď hrozně moc, takže jsem se rozhodla, že soutěž prodloužím do 21.1. a vítěz bude na FB vyhlášen 24.1. Díky za pochopení :3

Soutěže se může zúčastnit každý, ale protože bych se v první řadě chtěla odměnit pravidelným čtenářům, můžete získat až 4 bonusové vstupy za sledování, tedy vaše jméno může být v osudí až 5x.


SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ 
soutěž byla ukončenaVšem vám přeju jen to nejlepší do nového roku. Doufám, že ho plánujete prožít stejně naplno, jako já. Mám vás ráda! <3

0 komentářů:

Okomentovat