Knižní přírůstky 11/14

V listopadu jsem se musela dost krotit, jinak by mi nezbyly skoro žádné peníze na vánoce a na kočku. Neni nic lepšího, než když vaší kočce začnou docházet granule, kapsičky a stelivo chvíli před vánocema, fakt.

Už jsem psala jednou, že jsem svůj Wreck this journal ztratila, takže jsem začala uvažovat o české verzi. Myslím, že to byla Verča, kdo mě trochu varoval před českým překladem, ale musím říct, že jsem s ním celkem spokojená.
Pusheen jsem hrozně nutně musela mít doma, protože čičičičiči <3


Korektora sleduju na Facebooku už celkem dlouho, takže jsem velmi ráda, že se konečně dočkal knižní podoby. Kořist jsem původně neměla v plánu kupovat, protože první díl za moc nestál (ale přečíst jsem si jí samozřejmě chtěla), nakonec se mi ale nechtělo odcházet z knihkupectví s prázdnou (JÁ VÍM!), tak jsem si jí vzala. Naštěstí teď všude čtu, že je mnohem lepší, než Hon, tak uvidíme :)
Zaklínač pro mě zas takovou nutnosní nebyl, vzhledem k tomu, že mám přečtený jen první díl a zbytek na mě smutně kouká z knihovny, ale chtěla jsem ho mít komplet, protože v knihovně vypadá fakt moc hezky.


Novej Kotleta a Roštěnka! Na tyhle dvě knihy jsem se těšila snad nejvíc. Roštěnka byla fakt skvělá, nebyla tak vtipná jako Nabíječ, ale pořád ji (v rámci žánru) považuju za nadprůměr.


Za listopad jsem si koupila "jen" 7 knih, ale jsem si jistá, že v prosinci to (i díky Ježíškovi) bude mnohem vyšší číslo :3

Co pěkného jste si za listopad pořídili vy? :)

0 komentářů:

Okomentovat