Co jsem našla pod stromečkem?

Co jsem dostala k Vánocům od rodiny? Co mi přinesl Knižíšek? Co mi poslali Verča s Davidem? A za co utratím peníze, které jsem dostala?

Nejdřív pár fotek Toníčka. Letos nedostala nic velkého, pouze nějaké mňamky a hromadu hraček. Ze všech dárků byla opravdu nadšená! :)
Tak, svoji chvilku slávy si určitě užila a teď už jdem na moje dárky! :3


Playboy sadu mám od strýce a tety, zbytek mi naježili děda s babičkou.

Sama sobě jsem nadělila Jazykové jednohubky (až pod stromeček to nevydržely, rozbalila jsem je už na Štědrý den dopoledne) a pouzdro na knihu.
Prateta mi nadělila pár kočičích drobností - kovovou stojací kočku, malý rámeček, dřevěnou kočičku (má sedátko, takže jí usadím na nějaký kus nábytku) a kočičí zapalovač.
Od bráchy jsem dostala polštář. Ano, vybrala jsem si ho sama :D Kdo by takovému krásnému obrázku odolal, žejo? Z toho důvodu jsem si i koupila to pouzdro :)
A od maminky pochází zbytek :) Kočičí časopis, kalendář, krutopřísný pohled a přání, termohrnek, dva zapalovače. Jedny punčochy a legíny, polštář a dvě knihy.
Mimochodem, Píseň krve už mám přečtenou a je to nejlepší kniha, kterou jsem v roce 2014 přečetla :)

Zbytek rodiny (táta, děda a druhá babička) mi dali "jen" peníze, proto se tu o nich nezmiňuju. Nakonec těch placatých obálek byla pořádná kupa a já jsem moc a moc vděčná.
Spousta lidí zastává názor, že peníze pod stromeček nepatří, že je lepší koupit nějakou blbost... Já i brácha výrazně nesouhlasíme a už jsme všechny členy rodiny poučili, že nic nechcem, ale pokud nám opravdu chtějí něco dát, tak peníze jedině. Peníze jsou pro nás praktičnější, než hromada blbostí. Koupíme si za ně to, co chceme (přestože oba dva s rodinou komunikujeme, všichni řeknou, že se nám nakupuje špatně, že neví, co nás zajímá), nebo co zrovna potřebujeme.
Tisíckrát radši pod stromečkem uvidím stovku, než abych od babičky dostala čtyři roky za sebou pyžamo. Když pyžama ani noční košile nenosím.


Letos jsem se poprvé zúčastnila Knižíška, projektu, který vymyslela Suši. Vybírání dárku pro mého člověka jsem si moc užila a samozřejmě jsem netrpělivě čekala, jakou knihu ze svého seznamu dostanu. Nakonec mi můj Knižíček vybral knihu Solitaire, na kterou jsem byla moc zvědavá. Knihu jsem přečetla hned a musím říct, že byla hodně zvláštní. Tak moc zvláštní, že se ani po pár dnech nemohu rozhodnout, jestli v pozitivním, nebo negativním smyslu. Určitě tuhle knihu omrkněte! :)
Zdravím Mariell (určitě se na její blog mrkněte, její recenze jsou bomba!) a mockrát ti děkuju za zpříjemnění vánočních svátků! :)


Tohle všechno jsou dárky od Verči a Davida z Čteme oba. Naprosto naprosto naprosto dokonalý a tohle mi fakt zlepšilo celej ten posranej den!
Štramberské uši, SW sada, roztomilá páska a lepítka, diář s Hobitem (!), hrozně milej dopis (!!) a hrneček (!!!).


Vidíte to? VIDÍTE TO?! No nemilovali byste je? <3
Balíčky od nich jsem chodila pravidelně ošahávat, takže jsem věděla, že tam bude hrneček, ale tohle by mě v životě nenapadlo. Naprosto dokonalej a promyšlenej dárek. Mám vás dva fakt ráda, ještě jednou díky takhle veřejně :3

A teď už následuje ta nakupovací část a utrácení peněz od Ježíšků :)


Po dvou týdnech jsem konečně našla čas na LoLko, takže jsem si první radost udělala hned tam a koupila jsem si skiny na moje oblíbené postavy. Je to blbost, ale jsem z nich hrozně nadšená :D

Na Slevomatu jsem objevila fajn nabídku (klik, ale už skončila), po které jsem hned sáhla. Víc vám k tomu radši říkat nebudu, ale fakt si nehodlám koupit kostým sestřičky, pokojské, ani žádnou divně vypadající hračku. Jedině, že byste někdo měl nějakýho nezadanýho kamaráda? Požadavky: dospělej, vysokej, mohutnej, hnědý voči, mozek, hm hm? :D

Včera jsme s mamkou byly na nákupech a já se snažila ulovit nějakou normální kabelku a boty na cvičení, ale bohužel jsem nepochodila. Fakt asi už vůbec nemám ráda offline obchody. Tak jsem si spravila náladu jídlem, v Bageterii jsem si koupila Pařížskou bagetu a u číňanů kebab. Všechno jsem to večer sežrala a je mi blbě ještě teďka, ale pochutnala jsem si. Chro chro.

A samozřejmě nebyla vynechána ani návštěva u Dobrovského :) Za 2029kč jsem pořídila 8 knih, 1 záložku a 4 balicí papíry. Zásoby na další rok, hehe, ale kdo by tak krásnýmu papíru odolal? Teď mě mrzí, že jsem si vzala jen ty malé role :( Trochu mě teď štve, že jsem knih nepořídila víc (a že nějaké, které jsem chtěla, už neměli), protože 30% sleva byla fakt znát, ale couž. Třeba jindy :)


Co nadělil Ježíšek vám? A co si pořídíte vy sami (pokud jste peníze dostali)? :)

0 komentářů:

Okomentovat