Unboxing #3

V sedm hodin ráno mě pošťačka vytáhla z postele, ale protože jsem tušila, co mi nese, tak jsem na ní ani nebyla zlá :D

Kdo mě sledujete na Facebooku tak asi už tušíte, kde má balíček původ. Jde o objednávku z Knižního vesmíru :)

Objednávala jsem přesně před týdnem (21.11.), hned v den, kdy byl eshop spuštěn a ve středu (26.11.) mi přišel email, že moje objednávka byla vyřízena. Týden je (při platbě bankovním převodem) naprosto běžná doba, takže s délkou dodání jsem maximálně spokojená.
Trochu mi chybělo (ale věřím, že to třeba holky do budoucna napraví), že mi nebylo zasláno, spolu s emailem o vyřízení objednávky, číslo podacího lístku. V dnešní době tuhle maličkost beru jako samozřejmost u každého internetového obchodu.


Kuk :)


Hrozně mě potěšilo, že mi Syki napsala vzkaz. Trochu mě teda vytočilo oslovení "Magdi", ale to je asi jen můj problém, že nemám ráda zkracování a přetváření jmen :D Za tohle je rozhodně velké plus, tím spíš, že moje poznámka v objednávce byla opravdu přečtena a já na ní dostala ručně psanou vtipnou reakci. Na to nejsem moc zvyklá a určitě je škoda, že to takhle nedělá víc eshopů (napadá mě jen Martinus), protože takovýhle vzkaz opravdu dokáže zlepšit den :)


A teď už co jsem si objednala! Původně jsem měla v košíku věci asi za patnáct stovek, ale musela jsem to osekat. Nakonec jsem vzala pět záložek (na ty já jsem fakt úchyl) a tři samolepky. Zbytek z mého wishlistu bude muset počkat na lepší finanční situaci (kdyby aspoň nebylo před těma vánocema!).

0 komentářů:

Okomentovat