Unboxing #2

Po více než roce opět rozbalovačka :) Přestože mi za ten rok přišla hromada balíčků, většinou jsem tak moc netrpělivá, že jsem je všechny rozbalila dřív, než jsem se dostala k foťáku. Dnes jsem ale kvůli vám vydržela.
Mám tu rovnou tři balíčky najednou. Jeden je zásilka z aliexpressu - nejde ani tak o knihy, jako o něco, co mi to čtení rozhodně zpříjemní. Však uvidíte sami :) Zbylé dva balíčky jsou objednávky z Dne dopravy zdarma, konkrétně z Knihkupectví U Mobi a Martinusu.


Z příchozích balíčků se u nás doma raduje i Tonča :)Tyhle kočičí hrnečky jsem objevila uplnou náhodou, když jsem brouzla po Aliexpressu a Ebay, jestli bych tam neviděla něco pěkného na Vánoce. Všichni víte, že jsem kočičíma věcma uplně posedlá, takže budoucí objednávka byla jasná. Nemohla jsem se rozhodnout, jestli bílý, nebo černý, tak jsem vzala oba :D Hrnečky se nikdy neztratí.
Kdybyste po nich taky někdo zatoužil, tak tady je odkaz - klik.Objednávka z Knihkupectví u Mobi. Zaklínač je pro mě, Faktor Merde je pro maminku k Vánocům. Na bazaru jsem jí sehnala první čtyři díly, tak aby to měla komplet :)
Po Martinusáckém hrnečku jsem toužila už dlouho a aby mi objednávka dala ty tři stovky pro poštu zdarma, přihodila jsem i Korektora, kterého jsem stejně taky potřebovala :3Co by to bylo za kočku, kdyby všechno neprozkoumala, že jo :D


A bonusová na závěr - najdi kočku :))

0 komentářů:

Okomentovat