Knižní přírůstky 10/14

Kromě knih, které vám v tomto článku ukážu, jsem jich koupila ještě dalších 14. Nebudu je do přírůstků počítat, přestože si některé chci přečíst, protože všechny dostane moje mamka pod stromečkem. Říjen se u mě prostě nesl v nakupování vánočních dárků a knih. Víc takových měsíců!





O Drizztovi začalo hodně lidí psát, tak jsem se o něj začala taky zajímat. Po přečtení hromady recenzí jsem si řekla, že ho musím mít. Těchto devět dílů jsem koupila od kamaráda za velmi sympatickou cenu :)


Na databázi jsem objevila slečnu, která prodávala těchto šest dílů ze série Bratrstvo černé dýky. Opět mi navrhla velmi sympatickou cenu, tak jsem je vzala. V pondělí dopoledne mi poslala číslo podacího lístku...


... a já v pondělí odpoledne zjistila, že Baronet pořádá Halloweenský výprodej, kde měli prvních 9 dílu Bratrstva za 59kč. Trochu jsem si rvala vlasy, ale nedalo se nic dělat, tak jsem si objednala ty, které mi chyběly. A na zlepšení nálady jsem přihodila i tři díly Padlých andělů :D Annu krví oděnou jsem dostala od Baronetu jako dárek k nákupu.


Na Rytíře sedmi království jsem moc zvědavá a doufám, že se v něm dozvíme něco nového! Prostorového průvodce jsem vám už ukazovala v článku, díkybohu mi na něj přispěla maminka, jinak bych už bydlela pod mostem :D


O těhlech dvou jsem vlastně ani moc nezjišťovala o čem jsou, ale hodnocení na GR je spíš pozitivní. A když jsou z výprodeje, no nechte je tam.


CooBoo krásky! Dveře do prázdnoty a Škola dobra a zla jsou vynikající! Do Elusion jsem se ještě nepustila, ale zatím se moc těším, navíc ta obálka je boží :)


Pekáč! Pro mě velmi očekávaná kniha, Petrusová mě snad nikdy nepřestane bavit. O pořízení Trhni si! jsem nejdřív váhala, ale nakonec mě přemluvila ta obálka :D
Z Malého prince jsem přečetla pár stránek asi před dvanácti lety, ale nepochopila jsem to. Na bazaru jsem ho viděla za milou cenu, tak jsem si řekla, že mu dám ještě šanci.. Ne. Fakt nechápu, co na tom všichni vidí.


Druhý hrob nalevo byl stejně skvělej jako jednička, nemůžu se dočkat začátku nového roku, než vyjde třetí díl! Král je vynikající (navíc ty břišáky na obálce :3), pani Wardová by měla psát rychleji a nevymýšlet pořád nové a nové série (a fakt chci knihu o Lassiterovi!!!). Dokonalá chuť je vzhledově naprosto dokonalá, držel jste ji už někdo v ruce? :)


Za říjen do mé knihovny přibylo celkem 36 nových knih.
Rekord z loňského roku, kdy jsem měla 42 knih, jsem bohužel nepřekonala, tak snad příště :D

Co hezkého jste si koupili vy? :)

0 komentářů:

Okomentovat