Knižní přírůstky 9/14

Jdem na to, žádný zdržování.

Obě tyhle knihy jsem už přečetla. A obě jsem rovnou prodala, takže na společné fotce je nenajdete. Labyrint je za mě průměr, vysloužil si 3.5 hvězdičky (zaokrouhleno na 4). Začátek byl ukrutně nudnej, přemýšlela jsem, že to ani nebudu dočítat, ale nakonec jsem to nějak zkousla a od půlky se to zlepšilo. Není to ale kniha, kterou bych si musela nutně přečíst znova a popravdě nechápu ten obrovský humbuk kolem.
ON je propadák. Obrovskej. Naprosto lituju peněz, který jsem za tuhle číčovinu vyhodila (na víc infa si počkejte tak do půlky října na článek přečteno za září, nechci dvakrát psát to samé :))


Na První hrob napravo mě nalákala jedna knihomolka, která na instagram hodila z knížky úryvek, který se mi hodně moc líbil. Nejdřív jsem si stáhla ebook, ale byl nějakej vadnej, vůbec se to nedalo číst, tak jsem si jí koupila. Zatím jsem se čtením ve třetině a je to fakt skvělý!
O Snadné cestě jak přestat kouřit psala Michelle na Růžové pandě, tak jsem zvědavá, jestli mi to od těch cigaret pomůže :D


O Pouštím kopí jsem se zmiňovala už v srpnových přírůstcích, sehnala jsem ho na azknihy.cz jako poškozenou knihu za poloviční cenu. Nutno říct, že poškozená není vůbec, dokonce je v lepším stavu, než v jakém jsem si koupila Tetovaného :D A ještě pořád ji tam mají - klik.
Pátý díl Zaklínače jsem ukořistila v Luxoru v Palladiu. Jsem za něj hrozně ráda, protože jsem kvůli němu obešla několik jiných knihkupectví a nikde nebyl, všude vyprodáno.


CooBoo krásky! Co k tomu dodat :) Obě jsem už četla, obě byly naprosto úžasné <3


In Nomine Sanguinis se mi líbilo, četlo se to samo. Plnej počet hvězdiček si ode mě nezasloužila, protože hlavní hrdina byl trochu divnej, ale je to Žamboch, kterej snad zklamat nemůže.
Na křídlech tornáda jsem objevila v aukci na aukru... Nakonec jsem nepřihodila, protože se mi pětistovka zdála hodně, respektive jsem v tu dobu tolik utratit nemohla. A dobře jsem udělala! Jedna hrozně milá paní jí prodávala na Bazaru knih na Facebooku, takže mě nakonec tahle nesehnatelná krasotinka vyšla jen na 129kč :3


Asi bych tenhle typ článků měla přejmenovat, když o přírůstky tak docela nejde, vzhledem k tomu, že některý knihy hned po přečtení prodám, co? :D

Každopádně, za září jsem si koupila 10 knih + Zapleteného jako ebook.

Jaké scóre máte za září vy? :)

0 komentářů:

Okomentovat