Knižní přírůstky 8/14

A je to tu. Konec srpna, což znamená, že vám ukážu tu nálož knížek, které jsem si za uplynulý měsíc koupila!
Až na dvě jsem si všechny pořídila s 25% slevou od Dobrovského, kterou jsem si ukořistila na Slevomatu. U Dobrovského nakupuju fakt ráda, mám tam napořád slevu 10%, ale těch pětadvacet už bylo cenově fakt pořádně znát, takže jsem se nedržela zkrátka. Bylo by toho ještě víc, jenže v prodejně, ve které jsem byla, už neměli to, co jsem chtěla.


Projekt manželka mi před několika týdny doporučovala kamarádka, když byla akce na ebook na ereadingu. Nějak jsem to ale uplně vypustila, ebook v akci prošvihla a vzpomněla jsem si až teď, takže jsem rovnou vzala knihu. Rozečetla jsem ji včera, ale pak jsem si koupila něco jiného, čemu jsem musela dát přednost. Těch prvních 25stran, které jsem přečetla, mě dost bavilo, tak snad se k dočtení dostanu co nejdřív :)
Na Esej o tragédii jsem četla samé rozjuchané recenze. ale po přečtení hodnotím jako průměr, nenadchne, neurazí.


Všechny tyhle knihy bych si asi sama od sebe nekoupila. Tedy ne, že bych je považovala za špatné, naopak, věřím, že jsou všechny skvělé, ale mám tu toho tolik, že bych se k nim asi jen tak nedostala. Mamka po nich ale pošilhávala, nechtěla však za ně utrácet, tak jsem si zahrála na hodnou dceru a všechny nám je koupila :) Nejsem si jistá, kdy se k nim dostanu já, ale maminka Zvláštní smutek už přečetla, Oveho má rozečteného a na Himmlerovu kuchařku se chystá.V přírůstcích v minulém měsíci jsem vám ukazovala, že jsem si pořídila Tetovaného. Včera dopoledne jsem se díky Verče a Davidovi opět podívala na poškozené knihy z eshopu azknihy.cz. Našla jsem tam Pouštní kopí, což je druhý díl Tetovaného, který jsem si hned objednala a zaplatila. Hodně jsem na něm ušetřila. Večer jsem tedy u Dobrovského vzala i třetí díl, Válka za bílého dne, abych je měla komplet. Teď jsem doufám, že mi ten druhý díl z azknih dojde ;D
Dokoupila jsem si i dva díly Zaklínače, abych je měla komplet. Bohužel mi ještě pořád chybí pátý díl, nebyl zrovna na prodejně, takže si ho budu muset ještě sehnat.


Tygrovo prokletí jsem si koupila v půlce srpna. Ze čtvrtka na pátek jsem jí přečetla a byla jsem fakt nadšená, tahle kniha je nádherná. Pořízení i zbylých dílů tedy byla nutnost, právě jsem za půlkou druhého dílu a pořád mě to baví :)


Obě tyhle krásky doma už mám. Na aukru je ale někdo prodával za směšnou cenu, vzhledem k tomu, že jde o nesehnatelné knihy, tak jsem je vzala. Někdo mi teda vyfoukl první díl Koniáše (také nesehnaný), ale i tak jsem spokojená. Teď už jen přemýšlím, koho z mých přátel podaruju :)


Celkem jsem si v srpnu koupila 14 knih + patnáctá je zaplacená, ale protože ji ještě nemám doma, ukážu vám ji až v září. Co jste si v srpnu pořídili vy? :)

0 komentářů:

Okomentovat