Knižní přírůstky 6/14

Červen byl o něco málo bohatší, než květen, ale to je také především díky tomu, že jsem spoustu knih sehnala za levno. Nevím, čím to je, ale ta nakupovací mánie, kterou jsem zažívala ani ne před rokem (pamatujete si na těch 42 knih + ebooky? Tak to se mi už asi nestane :D), nějakým záhadným způsobem pominula. Uvidíme, třeba je to jen přechodné období, které se zas "zlepší" - ne tedy pro moji peněženku.
Den před tím, než se měl uzavřít Outlet v Černé labuti, jsem si tam udělala návštěvu, protože jsem zrovna byla poblíž. Na můj vkus tam nic pořádného neměli, nakonec jsem ale přeci jen tři kousky objevila. Zapomenutá i Ahoj z nebe mě zaujaly svojí anotací, ale raději od toho vůbec nic nečekám, abych nebyla zklamaná. Kočky jsem pak objevila u pokladny při placení, sice se asi nedozvím nic nového, ale... Prostě kočky!
Na Ready player one jsem četla jednu zajímavou recenzi a když jsem se dozvěděla, že ji mají v Levných knihách za 39kč, hned jsem si ji musela objednat. Už jsem ji i přečetla, kniha je to naprosto naprosto naprosto super!


Po Proroctví jsem sáhla, protože CooBoo, vůbec nim jsem si o něm nezjišťovala.. Až pak jsem na Goodreads narazila na jednu ne pěknou recenzi, tak jsem se toho začala trochu dost bát.
Na Kocoura Boba jsem opět četla recenzi, kniha je psána podle skutečné události a zase - kočky. Jak bych si něco takového mohla nepřečíst :)
Šance, pokračování knihy V ringu, zrovna vyšla a já na ten druhý díl byla hrozně moc zvědavá. Tyhle dvě knihy jsou super oddechovky.


Čistý, novinka od Joty. Pro fanoušky Hunger Games. Ta prostě musela být moje! Nakonec si bohužel nejsem vůbec jistá, kdy se mi ji podaří přečíst, jedna věc (pro někoho maličkost, bohužel ale ne pro mě) mě na tom šíleným způsobem odrazuje.
Druhý díl Oprásků jsem koupila nejen kvůli sobě, ale i kvůli vám. Kdo už tuší? :)
Když jsem jen tak ze zvyku procházela v knihkupectví kolem fantasy/sci-fi polic, všimla jsem si sedmého dílu Kladiva na čaroděje, o kterém jsem vůbec netušila, že má takhle brzy vyjít. Sice jsem zatím přečetla jen dva díly z této série, takže jsem sedmičku zas tak nutně nepotřebovala, ale když oni vedle sebe v té knihovně tak pěkně vypadají!


A nesmí chybět ani ebooky. Tentokrát jsem si pořídila tři - Božského hráče, Half Bad (ve slevě na ebux) a Stoletého staříka (ve slevě na ereading). 

Celkem mám tedy 10 nových knih a 3 ebooky. 
Co jste si v červnu pořídili vy? :)

0 komentářů:

Okomentovat