Knižní přírůstky 5/14

Květen byl.. chudej. Kdybych začátkem posledního týdne neudělala objednávku na Dobrých knihách, ukazovala bych vám tady vlastně jen jednu knihu O:-)
Kostičas víceméně všichni opěvují a to bych nebyla já, abych ho taky nechtěla. Nástupce Harryho Pottera? Ano, prosím, snad to bude stát za to! Mimochodem, ta obálka? Naprosto dokonalá, mám chuť se s knihou pořád a pořád mazlit, jak je hebká a krásná a tak.
První stříbrná kniha snů, co k ní dodat. Gier si mě získala už Drahokamy, na Stříbrnou jsem slyšela rozporuplné názory, ale myslím si, že nějaký velký propadák to být nemůže.
V ringu jsem přečetla hned v pátek, co mi přišla. Jsem prostě holka a tyhlety příběhy, přestože s menšíma obměnama jsou téměř v každé knize tohoto žánru, mám ráda.


Arrow sleduju seriál a MILUJU HO! V komiksu jsem teprve na začátku a nějak vám nevim, seriál mě bavíc víc. Ale uvidíme, až ho dočtu :)
A nakonec průvodce Bratrstva černé dýky. Bez mučení se přiznávám, že jsem si knihy z této série upirátila, čekala jsem, že to bude nějaká kravina, tak jsem si je nechtěla hned kupovat.. ale kravina to není. Od konce dubna do teď jsem přečetla prvních devět knih a desátá je už na cestě. Tahle série si mě získala tak moc, že si všechny knihy pořídím domů (a vy víte, že, přestože si knihy hodně kupuju, doma si po přečtení nechávám jen svoje nejmilejší, takže to už něco znamená!). Průvodce byl za asi 41kč, takže jsem po něm hned sáhla, zbytek knih plánuji doma nashromáždit do konce roku :)


A všechno pohromadě. Tentokrát pouze 5 nových knih + 1 ebook - Jen jeden den, který byl ve slevě na ebux.

Co jste si v květnu pořídili vy? :)

0 komentářů:

Okomentovat