Knižní přírůstky 4/14

Je tady konec měsíce a já se s vámi tradičně podělím o svoje přírůstky v tomto měsíci :)
O těchto dvou knižních novinkách od nakladatelství YOLI všichni básní, tak jsem na ně zvědavá. Koupila jsem si je v rámci Knih bez DPH, plnou cenu bych za ně asi nedala. A upřímně doufám, že nebudu zklamaná tak, jako u Bez naděje.


Na Prvních 100 se hodně těším, sleduju seriál The 100, který se mi hodně líbí, tak snad se z knihy dozvím něco víc a nezklame mě.
Aliaci jsem přečetla hned po koupení, dobré zakončení celé série, ale kniha jako taková byla obrovským zklamáním.


Seznam tajných přání je nádherná kniha, všichni si ji kupte <3


Na HON se strašně těším, upířiny mám ráda, takže snad to nebude nějaká chujovina. Kladivo na čaroděje 6 - sice všechny předchozí díly nemám přečtené, ale takhle série vypadá v knihovně moc pěkně. A druhý díl nové série od Kotlety.


Obě tyhle knihy jsem viděla U Margarety - češtinu mám ráda, takže se s chutí něco přiučím a sice nemám psa, ale (občas) zlobivou kočku, tak snad se mi ji povede trochu zklidnit :D


A jako tradičně dva ebooky. Jako led se mi hrozně líbilo, kdo má chuť na slaďárnu, tak je to rozhodně ta správná volba. Zakázanou přitažlivost jsem četla už v březnu, ale musela jsem si pořídit i ebook, abych měla celou sérii kompletí (knihu jsem po přečtení prodala, protože první dva díly mám v ebooku).


A všechno pohromadě :) 
Za duben mám celkem 12 nových knih a 2 ebooky.
Co jste si v dubnu pořídili vy? :)

0 komentářů:

Okomentovat