Unboxing #1

Někteří už možná víte, že z úterka na středu byl Den dopravy zdarma u skoro tisícovky českých eshopů (pokud jste nakoupili alespoň za 300kč). Já toho využila k objednání několika dárků k vánocům, aspoň mi odpadne lítání po obchodech, vyhýbání se lidem, kteří jdou do obchodních center na procházku a nepříjemné prodavačky u pokladen.
Balíčky s dárky mi už přišly, ale ty vám dnes neukážu - plánuju o vánočních dárcích, které letos nadělím, samostatný článek/video. Ještě hlavně nemám koupané všechno, takže si budete muset počkat nějak do prvního týdne v prosinci.
Každopádně, když jsem měla dárky objednané, začala jsem prohlížet zbylé eshopy, protože co kdybych zrovna něco nepotřebovala, že jo.
Nakonec jsem objevila Papírnictví PAVLÍK.


Dodání bylo strašně rychlé, objednávala jsem v úterý před půlnocí a už včera (čtvrtek) na mě čekal balík na poště.


A co se v krabici skrývalo?
Izolepy, protože v poslední době posílám hodně balíčků, takže už doma žádnou nemám.
Objednávku jsem ale dělala kvůli Pukka Padům, což jsou naprosto dokonalé sešity! Prodávají je i v Tescu, ale v pěkně ošklivejch barvách.
No a když už jsem byla v tom, přidala jsem další plánovací sešit s oddělovači, do kterého se dá doplňovat papír a dva bloky Pigna nature.


Takhle vypadají Pukka Pady uvnitř. Oddělovač, vytrhávací stránky, oddělovač, vytrhávací stránky... Každý oddělovač má navíc šikovnou kapsičku, kvůli kterým je mám hrozně ráda. Když mi pak blok upadne, nerozletí se spousta papírků po zemi :)

5 komentářů:

 1. Zatraceně, proč mě tohle nenapadlo, když jsem o tý akci slyšela? Sakra, sakra, sakra. =D I když, možná je to lepší, stejně žádnej z těch sešitů, co bych si objednala, doopravdy nepotřebuju... =D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No.. A myslíš, že já je potřebuju?? :D

   Vymazat
 2. O.O e-papírnictví! Nemaj špatnej sortiment. Díky za tip. :)

  OdpovědětVymazat
 3. To bych taky hrozně potřebovala! :D

  OdpovědětVymazat
 4. Ale tak ty sešity jsou dost dost hezký! :D Přídou mi i roztomilý, asi jsem zvláštní. Lehce závidím, hezký balíček ti přišel :)

  OdpovědětVymazat