Moje knihovna

Článek, který vás zajímá asi nejvíc, žejo? :)


Než jsem začala blogovat (čti: nakupovat knihy ve velkém), měla jsem je v pár okýnkách v expeditce z IKEA (stejnou, jen hnědou, má například David). Kočka knihy ale s radostí shazovala, takže musely jinam. Nedokážu spočítat, kolikrát jsem je stěhovala z místa na msísto. Nakonec jich bylo tolik, že jsem kvůli nim vyklidila "knihovnu", ve které původně byly různé šanony, krabice a blbosti.
Začínám ale bojovat s nedostatkem místa. Pokud neprodám knihy, které prodávám, tak vůbec nevím, kam šoupnu zbylé díly Agenta JFK, Zaklínače a všechny ostatní, které si chci dokoupit.

A co mám v jednotlivých poličkách?


Spodek knihovny je nejnudnější - hromada učebnic, které se mi už nějakej ten pátek nedaří prodat, slovníky, zpěvníky a pár knih z antikvariátu, které se časem objeví v nějaké soutěži :)


Detektivky od Dicka Francise, ty jsou teda babičky, jen jsem se poslední dva roky nedostala k tomu, abych jí je vrátila :D Krchovský, Hobit, Dějiny pornografie, kniha o kočkách, Simon´s cat, 3 díly z ultimátního komiksového kompletu. Noční kluby a Vyhlídku na věčnost mám jako dárek pro kamaráda.


Rudá jako rubín, Modrá jako safír, Rebelové věčnosti, Fenomén, Legenda, Divergence, Rezistence. Zbylé knihy se snažím prodat :)


Už přicházejí na řadu nejoblíbenější poličky! :)
Agent JFK, čtyři díly Kladiva na čaroděje, knihy od Martina Moudrého (chybí mi jen Iustus), Hustej nářez od Kotlety, tři knížečky s povídkama, tři knihy od Kopřivy a zbytek je můj oblíbený Žamboch!


Stopařův průvodce po galaxii, Hlídky od Lukjaněnka, (Ne)obyčejný kluk, první tři dly Malazu, dva díly Elder Scrolls, Zaklínač, Město z kostí a Město z popela, Buzz, Game, Reset, Nezkrotná, Obnažená, Než jsem tě poznala, Hvězdy nám nepřály, Nelehký den a Cesta králů.


Pět dílů Hry o trůny, KULHÁNEK!!!!!!, všechny díly Harryho Pottera + Famfrpál v průběhu věků, Fantastická zvířata a kde je najít a Kouzelný svět HP.

Nejsou to teda všechny knihy, které mám doma. Některé mám společné s mamkou, v obýváku máme další tři stejně velké knihovny, které jsou narvané k prasknutí, ale o těch třeba zase jindy :)

12 komentářů:

 1. Nádherná sbírka. Některé knihy ti neskutečně závidím :)
  PS: Chci být tvůj kamarád, kterému věnuješ Kulhánka.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná knihovna jako celek i obsahem! Závidím takový pořádek, já už jak dlouho čekám na moje nové regály, protože se tu mezi knihami nehnu a pořád ještě nepřišly grrr! A závidím všechny díly Pottera, to je taková srdcovka musím je dokoupit :D

  OdpovědětVymazat
 3. Na to nejde říct nic jiného než PRO MISTRA KÁPĚ. :-D To je teda něco. Sháním Noční klub po všech čertech a Ty ho máš úplně v klidu hned dvakrát.. :-D Skvělá knihovna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :P
   Poslední dobou NK vídám několikrát týdně na aukru, teď tam zrovna taky je :) http://aukro.cz/nocni-klub-1-2-jiri-kulhanek-od-koruny-rarita-i3682775353.html

   Vymazat
  2. Né, tam už dražím já :D

   Vymazat
  3. To prodává jeden komiksák.. :D Sleduju to.. víc toho od něj sleduju.

   Vymazat
 4. Páni, krásná sbírka knížek, některé mám taky, ale třebas hodně mi jich zbývá k dokoupení. Ale máme stejné sklo na knihovničce. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Nádhera!! Já se těším, až si dokoupím všechny knihy ze série Píseň ledu a ohně a dám si je hezky vedle sebe, moc jim to totiž spolu sluší.

  OdpovědětVymazat
 6. Další článek kde můžu jen závidět. Ty Hlídky ooo :) Myslím, že kamarád bude za Noční klub opravdu vděčný..:D

  OdpovědětVymazat
 7. Úžasná knihovnička - jak zvenku tak zevnitř! Nepokrytě závidím kompletní HP sérii a Hru o trůny :D

  OdpovědětVymazat
 8. Úžasné knihy. :) Hlavně Kulhánek, Kotleka a Žamboch!! A 2krát Noční klub? Umírám žárlivostí. :D

  OdpovědětVymazat