Knižní přírůstky 10/13

Normálně mi focení přírůstků zabere tak 5-10minut, dneska jsem nad tím trávila víc jak půl hodinu.. Řekla jsem si, že vystřídám pozadí, šla jsem proto ukrást bráchovi peřinu, protože má pěkné povlečení. Kočka si všimla, že se něco děje a když jsem peřinu natáhla na zem, hned si jí zabrala pro sebe. Vyhodila jsem jí, do půlminuty se tam vrátila. Pochopila jsem to jako jasný signál toho, že chce být konečně taky zvěčněná na blogu, tak tady jí máte :)Oproti posledním dvěma měsícům jsem si toho koupila docela málo, ale pořád je to hodně, v nejbližší době asi budu muset vykrást banku!


The Elder Scrolls, protože o nich psala Verča :)


Třetí a čtvrtý díl Kladiva na čaroděje, protože mi chybí do sbírky.


První díl jsem ještě nečetla a vlastně nevím, jestli se mi to vůbec bude líbit, ale ty obálky jsou naprosto dokonalé!


Protože kamarád mi řekl, že agent JFK je skvělej. Opět jsem první díly ještě nečetla, ale s kamarádem mám naprosto totožnej vkus, když se to líbilo jemu, mně se to bude líbit taky. V listopadu plánuju dokoupit chybějících jedenáct dílů.


Bakly!!! Když jsem si už začala říkat, že tuhle knihu nikdo neprodává, že některé Žambochovy knihy jsou hůře sehnatelné, než Kulhánek, tak se objevila na databáziknih. Od prodejce bez hodnocení, nakonec jsem to ale riskla a díkybohu to nebyl podvodník. Navíc kniha je uplně nová, desky nejsou zohýbané, takže ji snad ještě nikdo nikdy neotevřel.
Co mě ale naštvalo - kniha mi přišla a o den později ji někdo další dal na databázi o 200kč levněji :D :(

A aby toho nebylo málo, mám ještě 4 nové ebooky. Nebezpečnou lásku a Nepřítel mého nepřítele od Kateřiny Petrusové, druhý díl Barev lásky, Obnaženou a třetí díl aféry Blackstone, Oči dokořán.


Celkem tedy mám 16 nových knih a 4 ebooky. Jak jste na tom vy?

8 komentářů:

 1. Tak kočka je úplně úžasná.. ty oči. Fakt má každé jiné? :-)
  A jsem hrozně ráda, že jsem Tě "donutila" něco si koupit. :-D Je to pěkný příběh.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, když jí byly dva měsíce, porvala se se sourozencema a jeden z nich jí do toho oka seknul. Měla v tom infekci, víc jak měsíc se jí to léčilo, z části na něj vidí, jen ho má takhle zakalené :)
   Byla to láska na první pohled, všechna koťata z toho vrhu už byla dávno zadaná, jen tohohle mutantíka nikdo nechtěl, tak jsem si jí koupila <3 Ale to oko je ze zdravotní stránky dost voser, do konce života bude dostávat denně kapky a často má záněty spojivek :(

   Vymazat
  2. Ježiš, to je bobek. Až je mi z toho smutno. :-D
   Ale úplně Tě chápu, já bych si ho také vzala. Oni takový ti odstrkánci jsou stejně nejlepší a nejhodnější. <3 :

   Vymazat
 2. U JFK mám přečtené první dvě knihy, ale určitě to časem doženu. Jen si kupuju e-booky. To samé u Kladiva - ale tam nemám přečtené ani první dvě. A Bez slitování už mám samozřejmě v papírové formě.

  OdpovědětVymazat
 3. Prej docela málo. Aha :D Myslím, že je to fajn hromádka a tvá kočka vypadá jako paní Norisová z Harryho Pottera :D

  OdpovědětVymazat
 4. Máš úžasnou kočku! :D po The Elder Scrolls taky pokukuju, tak se těším, co na to budeš říkat, ať už se taky úplně rozhodnu :D

  OdpovědětVymazat
 5. Krásná kočka a pěkné knihy i když mi většina z nich nic neříká ;)

  OdpovědětVymazat