Hobit!

Možná už jste zaregistrovali, že včera proběhl Hobit Fan Event. Chtěla jsem se koukat, ale nakonec jsem šla brzo spát, tak jsem měla smolíka. Po něm ale byl zveřejněn nový trailer a spousta plakátů. 

Co na trailer říkáte? Podle mě to bude super, možná ještě lepší, než první díl. Na něj jsem šla do kina a teda dost jsem se nudila (i když možná to bylo tím, že se mi po hodině začalo chtít strašně na záchod, ale nechtělo se mi odcházet, tak jsem to pak skoro dvě hodiny držela :D). Letos ale rozhodně do kina opět zajdu.

Stejně jako loni i letos proběhne akce Na hobbita v kostýmech. Chtěla jsem jít už minule, ale druhý den jsme hráli divadlo, takže jsem do Prahy nemohla odjet (a nikdo z rodiny mi nechtěl půjčit auto, takže bych tam musela tvrdnout až do rána a hrajte si divadlo, když jste nevyspalí, žejo). Teď to ale vypadá slibně, divadlo máme o týden dřív, takže už stačí jen sehnat doprovod a možná si Hobita užiju v plné kostýmové parádě! :)
(Jen se rozhodnout, za koho půjdu.. Chtěla bych skřetit, ale drhnout pak barvu z obličeje a těla je dost voser.)

Půjdete na Hobita do kina? Zvažujete, že se také přidáte k nějaké kostýmové akci? :)

FB skupina Na hobbita v kostýmech: klik
FB událost: klik

6 komentářů:

 1. Šla bych hned, bohužel tady se takové akce jaksi nedějou, nebo o nich prostě nevím. Škoda. Ale ten trailer je božíííí :) Do kina se možná dostanu, uvidíme. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky jsem minulý rok byla v kině, přijde mi to jako nedávno. Letos snad půjdu, pokud se mi tedy podaří někoho přemluvit. Jinak o té kostýmové akci slyším poprvé, nedokážu si sama sebe představit jako vůbec nic. Možná bych ale mohla jít na nazgula - hodila bych na sebe černý potrhaný prostěradlo :D

  OdpovědětVymazat
 3. Do kina jdu na 100%. Na ten film se těším už od té doby, kdy jsem byla v kině na prvním díle :)

  OdpovědětVymazat
 4. Těším se a do kina jdu určitě. :-) Pokukuji i po plakátech, možná si nějaký pořídím. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Já se tak těšim! :D trailer je úžasnej! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Jojo, minule jsme byli v kostýmech a letos jdem zase, je nás v Olomouci požehnaně :) Bylo to skvělý mít v kině tolik desítek známých :)
  Kamoš přišel jako glum a vyhrál Ipod shuffle :D

  OdpovědětVymazat