Knižní swap s Qee podruhé!

Když jsem s Verčou swapovala poprvé, chtěla jsem jí do balíčku dát jednu knihu, kterou jsem sehnala na bazaru. Její odeslání se ale zpozdilo a kniha mi přišla, až když jsem swap odeslala. Bylo tedy jasné, že musíme udělat ještě minimálně jeden :)

S Verčou se už díky prvnímu swapu trochu známe, takže nebylo nutné si moc psát - obě jsme měly už spoustu nápadů z minula, čím té druhé udělat radost. Jestli se nepletu, cenový limit jsme stanovily opět na 600kč (nechápu k čemu, když žádná z nás částku nedodržela :D), minimální počet knih v balíčku (4) a nějaké neknižní překvapení.

Swap mi došel ve čtvrtek 3.10., to jsem ale byla na larpu, takže jsem si pro balíček došla až v pondělí. Proč jsem nenapsala dřív? Nemoc a lenost.


Jako první jsem si vybalila Nightflyers od Martina. Už jsem je četla, ale to Verča nemohla vědět, na GR je snad ani nemám odkliklé. Doma je ale nemám, takže spokojenost.


 Dvě knížečky z mého wishlistu. Udělaly mi tu největší radost, tyhle dva díly nemám a moje sbírka agenta JFK se pomalu ale jistě rozrůstá. Juch! :)))))


Verča mi udělala krásnou tašku (teda jen obrázek a nápis, samotnou tašku kupovala) a koupila mi náušnice, které nemám detailně vyfocené (jde o tmavě červené růžičky). Taška je úžasná, už jsem jí měla třikrát na nákupu, bohužel je už trochu špinavá, na světlé barvy mě neužije, jsem prase :D


A to nejlepší na konec! :) První díl jsem dostala v minulém swapu, tentokrát mi Verča dokoupila zbytek. Už se těším, až se k nim dostanu :)

 


Verča nezklamala, stejně jako minule jsem naprosto spokojená! Jestli hledáte parťáka na knižní swpa, tak týhle holce fakt napište, nikoho lepšího byste si nemohli přát! :))

Díky, Veru!

Co dostala Verča ode mě: klik
Náš první swap: klik

1 komentář:

  1. OMG, paradni :D Cumela jsem i co jsi ty posilala Verci.. tak to ma vypadat. :D!

    OdpovědětVymazat