Knižní přírůstky 09/13

Zabte mě někdo. Dokud jsem to nenanosila na jednu hromadu, vůbec jsem netušila, že toho mám tolik!!!
Nezkrotná mi přišla začátkem září, tahle série se mi moc líbí (klidně si myslete, že je mi patnáct) a chci ji mít doma, takže jsem na aukru ulovila první díl za směšnej peníz. Teď ještě sehnat druhej (mám jen ebooky).

Konečně jsem si dokoupila Železného krále, takže mi ten druhý díl přece jen k něčemu bude. Druhý díl Drakie mi chyběl do kompletní série. Teď si ještě najít čas a přečíst si je :)

Celkově se měsíc září nesl v duchu dokupování sérií.

Polibek pro Annu byl skvělej, v říjnu si musím koupit Lolu. Espressologie stála dost za hovno, jedna z nejhorších knih, jakou jsem v tomto roce četla.

 Vydraženo na aukru, obě dohromady mě vyšly na 225kč včetně pošty! A to jsou uplně nové:)

UAAAAA! Mám je! Původně kupované jako dárek, ale nejsem si jistá, jestli si je nakonec nenechám. Každopádně až do půlky prosince jsou moje na 100%!

S Vládci je to stejné jako s Divokými. Minimálně do prosince se s ní můžu chlubit :))

Nákup měsíce, opět z aukra! Na ostřích čepelí je nesehnatelná kniha, nikde na bazarech jsem ji nepotkala, nikdo se jí nechce zbavit. Další dva díly se pak prodávají každá za cca 250kč. Hádejte, kolik jsem na tyhle tři miláčky zaplatila? Jen 523kč! Nechápu, jak je možný, že se o ně nervalo víc lidí. A všechno pohromadě, za září tedy celkem 24 nových knih! :)))
(+ mi ještě jedna nepřišla z bookdepository, takže tu vám ukážu až v říjnu)

A jak jste na tom vy?

10 komentářů:

 1. Zaklínač je moje srdcovka :)) Jedničku teď prodávám na aukru, jelikož dávám do kupy celou sérii v pevné vazbě :)) Na Zaklínače u mě neměl ani Tolkien :D Spousta lidí mě za to odsuzuje, ale příběhově a stylem mi prostě Sapkowski sedí :))

  OdpovědětVymazat
 2. To je ale hromada! :) Skvělé kousky. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Wow, máš úžasné knihy. Obzvlášť na tej kôpke by som brala všetky od toho Pádu až dole :D No dobre, niektoré mám a Buzz ma nejako neláka, ale to ostatné... :3

  OdpovědětVymazat
 4. Ty jsi prostě blázen.. každý měsíc taková hromada. A to Ti ještě něco přijde. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Toho je!
  (Ne)obyčejného kluka jsem si koupila taky. Už se nemůžu dočkat, až si ji přečtu

  OdpovědětVymazat
 6. pěkná hromada jako u mě :D je tezke se tim vsim prokousat a odolat nekoupit vid ?:D Nezkrotnou jsem si take koupila. jako jedna z mala erotickych romanu mi tadle pripada ze ma hlavu a patu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já kupuju a kupuju, ale ten čas není :D Mám tu ještě spoustu nepřečtených knih, které jsem si koupila v červenci :(
   Souhlas, Crossfire je skvělej!

   Vymazat
 7. wow! Za kolik jsi sehnala Divoké a zlé?

  OdpovědětVymazat
 8. Ještě doplňuji, že jsem Tě "nominoval" zde: http://virtualni-knihovna.blogspot.cz/2013/10/liebster-award.html :-) Snad se přidáš.

  OdpovědětVymazat