Kindle v novém kabátku

Když jsem si kupovala Kindle, bylo jasné, že k němu musím mít i pouzdro. Požadavek na něj jsem měla jediný - lampička. Pokud budu u knihy usínat, lampičku jednoduše vypnu a spim - žádné zvedání se z postele.
Kindle jsem si tenkrát objednávala z alzy, které neměla na výběr moc pouzder a s lampičkou měli jen jedno, které se mi zalíbilo. Tenkrát mě stálo 699kč, jednalo se o tohle pouzdro.

 


Proč na foce nevidíte lampičku? Protože nefunguje. Nefungovala hned, jak mi pouzdro přišlo, brácha se na ní podíval a vypadlo z něj, že v lampičce chybí drátek, takže fungovat ani nebude. Ok, co nadělám, samotný pouzdro se hodí přece taky, aby se Kindle nemlátil v kabelce ze strany na stranu.
Bohužel ani pouzdro mi nevyhovovalo - Kindle se do něj vsouvá ze strany, kde nemá žádnou zarážku, takže se hodně posouvá, jednou mi i vypadl, když jsem pouzdro neměla zavřené.

Nedávno jsem se nasrala, prohlížela ebay a aliexpress a nakonec jsem našla svého nového favorita, který mi dneska přišel! Pouzdro stálo cca 200kč, vypadá moc pěkně, jen je podle mě škoda, že se snadno otevře.. Kdyby na něm byla třeba obyčejná gumička, jako je na moleskine zápisnících, bylo by úžasný!


 

Spolu s pouzdrem mi přišel i hadřík na čištění a fólie.


Docela mi trvalo, než jsem tam čtečku narvala - nejde o gumu, ale o hodně tvrdý plast, takže jsem i celkem zvědavá, jak to udělám, až ho budu chtít vyndat :D


A když se čtečka zapne a vytáhne se lampička, tak svítí! Vytahuje se dost těžko, zkoušela jsem jí otevřít dvakrát a v obou případech jsem si musela pomoct nůžkama, jinak bych si servala nehet.
Zkoušela jsem jít do komory, kde nemáme okna a vidět na displej je, i když by to samozřejmě mohlo být lepší. Nebude to ale na nějaké dlouhé čtení ve tmě.

Pouzdro jsem zakoupila zde (už ale koukám, že prodejce podražil, já svoje kupovala za $9.99), dorazilo za 24dní od uskutečnění objednávky.

I přes všechny nedostatky myslím, že s ním budu spokojená :)

1 komentář:

  1. ako tak pozerám, zrejme idem tvojim príkladom a objednám :D Kindle mám už od Vianoc, ale stále nemám obal (čakala som že nájdem niečo normálne, pekné za rozumnú cenu...ehm ehm márna snaha.)....ale tento sa mi aj páči aj ma dobrú cenu :D

    OdpovědětVymazat