žblept

Tahle vedra mě ničí, nesnáším je. V noci nemůžu spát, přes den mě bolí hlava.

***
Když mám ten super herní notebook, stáhla jsem si včera večer HoN. Zatím hraju jen s botama, moc mi to nejde, vztekám se u toho, ale jako prokrastinace dobrý! Máte tipy na nějaké dobré hry? Spíš fantasy věci. A jestli online nebo offline je mi celkem jedno.
Doma mám Dragon Age a Zaklínače, ale do toho se mi moc nechce. DA jsem před dvěma lety hrála, v jednom místě jsem se zasekla a nevěděla jak dál. Zaklínače jsem nehrála, protože si chci nejdřív přečíst knihy, abych z toho měla lepší zážitek.

***
Na FB jsem si strašně moc oblíbila skupinu Co čteme. Tolik inspirace na jednom místě? Ano, prosím!

***
Internetové knihkupectví azknihy.cz vyprodává knihy s poškozeným obalem s 50% slevou.
Na dobre-knihy.cz se dají sehnat super kousky levněji než kdekoliv jinde. A stejně tak je na tom i slevkupectvi.cz. Rozhodně doporučuju mrknout! Já bych si hned vybrala, ale vzhledem k červencovým přírůstkům si musím dát na srpen trochu pohov.

***
Dřív jsem sledovala desítky kosmetických a módních blogů. Několik týdnů zpátky jsem je probrala, vyházela ze sledování ty nezajímavé, neznámé. Knižní blogy jsem si naopak začala přidávat ve velkém.
Večer vždy otevřu feedly s tím, že si přečtu, co jste za poslední den napsali. Vysoké číslo počtu nových článků mě vždycky potěší. Neumíte si ale představit, jak jsem naštvaná, když třetina nových článků jsou různá stupidní meme typu "vem knihu, kterou právě čteš a opiš jednu větu". Jako sorry, ale k čemu tohle je? To probíhá nějaká soutěž o největší počet článků na blogu, nebo proč tohle lidi "píšou"? (- uvozovky, protože se u toho nikdo moc nenadře)

***
29.8.2013 se bude konat Knižní sraz v Praze. Já se tam rozhodně chystám. A co vy?

***
Přemýšlím nad založením stránky na FB - především kvůli "článkům", jako je tento. Spousta věcí mě zaujme, dostanou se ke mně nějaké informace a podobně, ale než jich bude dost na to, aby z nich mohl být příspěvek na blog, budou už neaktuální.
Sledoval by stránku na FB někdo?

(Hm, i když napíšete, že jo, tak jí stejně nezaložím. Název blogu jsem vybírala mrtě dlouho, se stránkou na FB to bude dost podobné. 
"Jak ji proboha pojmenuju??? www.deadlytrip.net? DeadlyTrip? DEADLYTRIP? Deadly trip? Deadly Trip? deadlytrip? Magdaléna Deadlytrip? Nebo nějak jinak? Vole nevim vůbec, seru na to.")

11 komentářů:

 1. když na to sereš tak proč se pak ptáš na názor čtenářů? :D trochu mi uniká logika..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ehm, všimla sis uvozovek?
   Blog jsem totiž s podobnýma řečma zakládala několik týdnů, než jsem se rozhodla o názvu domény.

   Vymazat
  2. Já jsem v nedůležitých věcech strašně nerozhodnej člověk. Například včera kolem 18hod jsem si udělala zeleninový salát. Jíst jsem ho začala ale až po jedenácté, protože jsem se nemohla rozhodnout, jestli si do něj sýr nakrájím, nebo nastrouhám :)

   Vymazat
  3. aha pardon za moji krátkozrakost :D já myslela že je to přímá řeč - samomluva, ovšem i tak mi nejde do hlavy že se ptáš na názor a pak dodáváš že je to vlastně jedno :D

   Vymazat
  4. No je to jedno, protože i když napíšete, že byste mě na FB sledovali, tak než se rozhodnu, třeba už žádný blog nebude. Srazí mě auto, spadne na mě meteorit, uhodí do mě blesk... co já vim :D

   Vymazat
  5. no..na tohle mě žádná chytrá odpověd nenapadá takže se odmlčím :D jinak k fb - já jsem pro :)

   Vymazat
 2. Nejlepší hry jsou The elder scroll.. především Oblivion a Skyrim <3
  Hrozně mě štve, že všechny knižní srazy jsou tak daleko.. to se fakt nikam nepodívám :-D A FB stránka jde mimo mě, na FB skoro nechodím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O Skyrim přemýšlím, asi si ho teda objednám, když ho doporučuješ <3
   Nedávno byl knižní sraz ve Zlíně a předtím v Ově, tak jsi mohla jít :)

   Vymazat
  2. A určitě tam u vás na Ukrajině zas něco bude :)

   Vymazat
  3. Víš co si o té Ukrajině myslím.. :-D O Ostravském jsem vůbec nevěděla a o Zlínu jsem se dozvěděla den předem.. to je tak, když nechodím na FB :-D

   Jo ještě mě napadla hra Trine (2) :-D Vynikající logická blbůstka, spíš pro dospělé než pro děti.

   Vymazat
 3. na ty stránky se kouknu :) díky za typ ;)

  OdpovědětVymazat