Knižní swap s Qee


S knižním swapem přišla Pearl a bylo jasné, že se prostě zapojím. Swap s knihama? Ano, prosím!
Všechny podrobnosti o knižním swapu si můžete přečíst zde.

***

Na červenec-srpen nás bylo přihlášených 7. Pearl mi vylosovala Karolin. Moje swapovací parťačka se mi nelíbila (neber si to osobně). Proč?
1) Líbí se mi podmínka mít blog, na který pak bude umístěno "hodnocení" vašeho swapu. Kromě toho, z blogu se o své parťačce můžete hodně dočíst (když jsem dělala normální swap právě s Pearl, její blog pro mě byl studnicí nápadů, hodně mi to pomohlo a nemusela jsem jí pokládat milion otázek). Karolin toho má na blogu šíleně málo a když už se tam nějaký článek objeví, jde o stažené obrázky bez textu.
2) I kdyby měla superfungující blog, stejně bych s ní neswapovala. Víte, kolik stojí poštovné na Slovensko???

No, takže jsem napsala Pearl, která mi obratem přidělila Qee, na kterou nikdo nezbyl. Skákala jsem radostí do stropu, protože s Qee jsem už jednou obchodovala a pak jsme si na votoči párkrát psaly :)))

Jako první jsme si stanovily cenový limit - 600kč. Pearl do pravidel napsala, že balíček musí obsahovat 4 knihy, ale byl by samozřejmě rozdíl, jestli bych já koupila 4 knihy po 50kč a Verča (qee) po dvou stovkách.
No a pak už jsme si jen psaly, pro inspiraci jsme si vyměnily své knižní wishlisty, bedlivě se sledovaly na goodreads,... Tohle mě moc bavilo, Verča je boží holka.

Balíčky jsme si odesílaly v pondělí a ten pro mě dnes přišel (Verča si bude muset asi do zítra počkat).

První pocity po rozbalení všeho? KURVA!
Nechápete? Na konci článku pochopíte...


I obyčejná krabice od bot může vypadat hezky!


Verča mi napsala dopis na počítači, protože prý škrábe. Haha, těš se na dopis ode mě, to budeš luštit do večera :D
Udělala mi krásné zvířátko, jako záložku do knihy  <3
Veroniko, ty ses snad zbláznila!!!
Já prostě nějak nemám co říct.
Zbláznila se, žejo?
Při rozbalování jsem si připadala jako malé dítě, strašně jsem si to užívala, protože z balíčků na mě vykukoval jeden poklad za druhým.
Bakly! Miluju Baklyho! Záchranný člun mám (teda teď spíš už měla jsem) napsaný na svém wishlistu. O Míru na zemi jsem v životě neslyšela, ale přečtu si ho ráda, protože mi ho vybrala V. Po zániku země měla Verča půjčené od Peti, líbilo se jí to a mně se to prý bude líbit taky. Tak jo, těším se :)
A jestli se mi bude líbit Stopařův průvodce galaxii? 42!

Balíček měl obsahovat nějaké neknižní překvapení. Dostala jsem náušnice (zbožňuju peckové náušnice!), květinu do vlasů (ano, ano, ano!) a washi pásku a stužku, které se budou hodit na zdobení sešítků a podobně. A nakonec blok - koupením šla celá jeho prodejní cena na zvířátka.

V reálu mi dělá problém vyjadřovat radost - já se raduju, umím se radovat hodně, ale prostě se raduju vnitřně. Jestli někomu to takhle napsané přijde jako "joo, ta se jenom dělá, vůbec jí to nepotěšilo", tak to není pravda. Jsem za to všechno strašně ráda, strašně mě to potěšilo. Jsem ráda, že jsem Verču poznala zas o něco blíž.

Jen ta Ukrajina, Verunko, ta Ukrajina!!!

Jsem jen teď trochu smutná, protože - přestože jsem cenový limit taky přetáhla - mám pocit, že balíček ode mě není tak skvělý jako ten, který jsem dostala.

Ještě jednou moc moc moc díky! <3

4 komentáře:

  1. Css.. stejně se zlobím, že jsi mě nechala čekat :-D Každopádně jsem hrozně ráda, že jsem se trefila a snad teda udělala radost :-) těším se na balíček od Tebe!

    OdpovědětVymazat
  2. pane joooo tak to bych korunovala na jeden z nejpeknejsich balicku co jsem videla! a je mi jasne, ze tvuj pro qee bude taky super! :) sedly jste si.

    OdpovědětVymazat
  3. Tak to je super, Verca se umi rozjet a jak to ma vsechno hezky zabalene :-). Ode mne by prisel spis takovy chumel :-D a pekny vyber knizek :-)

    OdpovědětVymazat