Knižní přírůstky 06/13


Delirium jsem si pořídila u Dobrovského. V rámci knižního maratonu jsem ho dočetla, zalíbilo se, takže jsem potřebovala pokračování. Pandemonium a Rekviem jsem kupovala na albatrosmedia.cz, když na kubulínské knihy byla 30% sleva.


Manželská smlouva mě navnadila příběhem a o Konci prokrastinace básní lidi na twitteru - oboje koupené u Dobrovského. Legenda mi přišla společně s Lauren Oliver, koukala jsem na ni v knihkupectví už dřív, ale když na ní byla 30% sleva, tak jsem se pro koupi nakonec rozhodla.No a tenhle zbytek je objednán z Martinus.cz :)
Rudiš koupen na popud twitteru, Než jsem tě poznala se hodně líbila holkám z plurku, na Božského bastarda jsem četla dobré recenze a zbytek mě prostě jen zaujal.


A všechno pohromadě. Za červen jsem si koupila 11 knih. Příběhy staré dámy jsem pořídila mamce.

Jestli si všimnete hromádky vpravo - to jsou pěkně prosím knihy, které jsem si koupila v červenci. Ano, je jich devět, plus další dvě jsou na cestě. A ano, uvědomuju si, že je teprve desátého července. Ne, nejsem magor.

3 komentáře:

 1. Koukám, že sis toho pořídila dost. :) Z uvedených knih znám pouze ty od Lauren Oliver - Delirium se mi moc líbilo a zrovna čtu Pandemonium, tak jsem zvědavá. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, Delirium,Pandemonium a Rekviem jsem četla a bylo to boží.:))
  A Legendu jsem také přelouskla.:)

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasné kúsky. Sériu Delírium si plánujem zaobstarať tiež a taktiež aj Božského bastarda, Manželskú smlouvu a Legendu ;)

  OdpovědětVymazat