Swap s Peťou

Na VotočVohoz jsem sháněla někoho na swap, Peťa se mi ozvala jako jedna z prvních. Jsem teď za to strašně ráda, protože Petra je úžasná slečna, hodně čte, tetuje (!!!) a celkově mámě spoustu podobných zájmů. Mrzí mě, že ode mě bydlí 420km (a bude se stěhovat ještě dál), protože s touhle holkou bych fakt chtěla zajít na kafe. Uvidíme, třeba nám to někdy vyjde :)


Všechny dárečky mi Peťa dala do téhle super infantilní krabičky!


Krásná lososová květina do vlasů mě moc potěšila! Kytky a čelenky jsem začala nosit celkem nedávno, takže jakákoli další se vždycky hodí.
Náušnice mám nejraději peckové a Petra se podle toho řídila. Ty první mám doma nejčastěji (tvarem), ale samé barevné, slonovinová mi chyběla. Malé s kamínkem žádné nemám, takže jsem za ně ráda. Nepochopila jsem ten třetí pár - to se teď takhle nosí? Jedna menší, jedna větší a ještě jiné barvy? :D
Sponky do vlasů se hodí, mám jich velkou spotřebu (stejně jako gumiček), vždycky se někam ztratí.


V krabičce s papouškem jsem dostala několik vzorečků a Kašmír masku na vlasy. Těším se, až ji použiju - s maskami na vlasy nemám žádné zkušenosti, tahle bude moje první.
Vlhčené kapesníčky v tomhle počasí ocení snad každý :)
Petře jsem sice psala, že laky na nehty preferuji od značky Essence, ale to jí nevadilo a koupila mi nové Colorama laky od Maybelline. Navíc v krásných barvách, které doma nemám. (V DM jsem si v sobotu musela pořídit další 4 barvy, jsou skvělé! Kam se hrabe Essence.)
To černé pod laky je rtěnka Mary Kay v krásné tmavě červené barvě. Ze začátku jsem z ní byla nadšená, barva je to nádherná. Po vyzkoušení přešlo nadšení v rozpačitost, ta barva mi vůbec nesedí. Je třpytkatá, takže na světle/slunci vypadá skoro až červeně (klasická červená mi nesluší). Pořád mi to vrtalo hlavou, tak jsem ji vyzkoušela i večer na umělém světle. A hele, ta barva není zas tak špatná! Přes den jí nevyužiju, na večer ale bude skvělá. Značku Mary Kay jsem navíc dlouho chtěla vyzkoušet.
Dermacol sprcháč má vůni tak nádhernou, že si budu muset pořídit stejné tělové mléko!


Na bloky, zápisníky, samolepky, zdobítka a podobné blbosti jsem ujetá, takže rozhodně potěšil - tím spíš, že mi ho Peťa vyzdobila na památku.
Samolepek mám velkou spotřebu, další do zásoby se hodí.
Záložka do knihy je krásná a navíc mi, stejně jako blok, bude připomínat Peťu, která Egypt zbožňuje.
No a komiks s Batmanem, protože jsem se přiznala, že žádný komiks jsem ještě nečetla. Je super a asi vím, co začnu sbírat :)


Kondicionér a šátek mi byly zakoupeny přes VV (ne, nevadí mi šátek z VV, sama občas nakupuji jak tam, tak v sekáčích).
Bohužel oba musím zařadit do propadáků.
Šátek je krásný materiálem a barvou. Co se mi ale těžce nelíbí jsou ty tečky na něm udělané fixou! Neudělala je tam teda Peťa - kupovala ho od holčiny, která ho zas koupila na fleru. Těžko teda říct, která z nich je jejich strůjcem.
Kondicionér je značky, kterou jsem ještě nezkoušela, bohužel ale dorazil skoro prázdný (balíček jsem rozbalovala večer před lampičkou, díky tomu jsem to zjistila).


Každá pohádka má ale svůj happy end a Peťa mě nechtěla nechat smutnit. Poslala mi za ten kondicionér náhradu (přestože nemusela, i bez kondicionéru přesáhla domluvenou částku).


"Omluvný" balíček mi odeslala v pondělí a v úterý ráno jsem ho měla doma. Pustila jsem se do něj hned, jak se za pošťačkou zavřely dveře :)
Uvnitř jsem našla košíček a sušené kytky, které naprosto božsky voní. Další sadu samolepek (budu mít zásobu na rok dopředu!). Opět náušnice s kamínky, tentokrát větší. Žlutooranžová stužka, která se bude super hodit na moje DIY počiny. No a nakonec krém nad ruce od Dermacolu. Je naprosto skvělý, zbožňuju ho! Určitě se stane mojí stálicí, kterou budu kupovat pravidelně.

Swap s Peťou mě moc bavil, líbí se mi a doufám, že si v budoucnu zas nějaký balíček vyměníme! :))))))))
Dohodnutá cena swapu byla 600kč, ale obě jsme přetáhly.

O balíčku, který jsem odeslala já si můžete přečíst na http://pearl-keepthefaith.blogspot.cz/2013/06/swap-s-majdou.html

1 komentář:

  1. Moc pěkný článek :) Ty dvě věci mě moc mrzí no :-/
    Ale jsem ráda, že jsi spokojená :-D (sun)
    (PS: dobré jméno, stálo to za dva týdny vymýšlení :-D)

    OdpovědětVymazat