Knižní maraton

Ettelëa na blogu odstartovala knižní maraton a já se nakonec rozhodla, že se přidám.

Co, kdy, jak, proč,... vám tady vypisovat opravdu nebudu, nikoho by to nebavilo číst po šestadvacáté (tedy za předpokladu, že sledujete i ostatní blogy, které se do maratonu zapsaly).

Vybrat přesný seznam knih, který chci přečíst, je pro mě nemožné (hodně záleží, v jakém psychickém rozpoložení se právě nacházím), proto si nechávám otevřená vrátka tím, že v pomyslném seznamu uvedu víc knih, ze kterých si pak aktuálně vyberu.

Za 14 dní bych ráda přečetla 9 knih!

A z čeho budu vybírat?


Těchto 12 knih mám momentálně doma (buď v tištěné, nebo elektronické podobě) a chystám se je všechny přečíst. Jak už jsem napsala nahoře, co si nakonec v rámci knižního maratonu přečtu bude záležet na mé náladě, ale rozhodně půjde o knihy z tohoto seznamu.


Tyto knihy mě moc lákají, ale doma je nemám. Pokud si některou z nich do konce maratonu pořídím, určitě si ji ještě během jeho trvání přečtu.

Momentálně mám rozečtené Delirium od Lauren Oliver. Jsem v půlce knihy a svůj knižní maraton odstartuji jejím dočtením. 

4 komentáře:

 1. Na Zaklínače si taky brousim zuby, ne tedy v rámci maratonu, tam budu číst něco jiného, ale v budoucnu si ho určitě chci přečíst:) sem zvědavá, jestli se do něj pustíš a na případné dojmy:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Zaklínače se chystám už pár let, takže sama jsem zvědavá :)

   Vymazat
 2. Máš také velmi zajímavý výběr :) Dědictví je hrozně dobrá kniha! Payne je pán :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dědictví tu mám od března a nebýt maratonu, tak ho snad do konce roku nepřečtu, jak jsem líná :D Večer mám v plánu se do něj KONEČNĚ pustit :)

   Vymazat